Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαγωνισμοί του michanikos


ssouanis

Recommended Posts

Δεν ξέρω που να το ανοίξω το θέμα, (έφαγα ένα άκυρο ήδη)

οπότε το βάζω εδώ και ας μεταφερθεί όπου νομίζουν οι mod.

 

Ανοίγω αυτό το θέμα, για να ανοίξει μία κουβέντα για το όριο των αναγκαίων αναρτήσεων για την συμμετοχή στις κληρώσεις.

Προσωπικά το όριο των 5 αναρτήσεων το βρίσκω τρομερά μικρό.

Σκέφτηκα να ανοίξω μία ψηφοφορία, αλλά έτσι θα έχανε το νόημα της κουβέντας που νομίζω ότι πρέπει να γίνει.

Για εμένα πρέπει να τεθεί ένα όριο τουλάχιστον εκατό (100) αναρτήσεων.

 

Η κλήρωση γίνεται για τα μέλη του φόρουμ.

Και μέλος δεν γίνεσαι με το register..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 41
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όπως πολύ σωστά επισημάνθηκε , μέλος γίνεσαι με την εγγραφή αλλά ουσιαστικά , για να συμμετέχεις σε μια κοινότητα συζητήσεων , θα πρέπει να συμβάλλει το όποιο μέλος δημιουργικά με τρόπο που είναι χρήσιμος για τα άλλα μέλη της κοινότητας . Πράγματι οι 5 δημοσιεύσεις είναι λίγες και θα συζητήσουμε αύξηση του ορίου - ενδεχόμενα και συναρτήσει της ημερομηνίας εγγραφής .

 

Βέβαια , κάτω από το ίδιο σκεπτικό , δεν θα έπρεπε να επιτρέπουμε και τα downloads στα μέλη που μόλις γράφτηκαν , το παραβλέψαμε όμως ώστε βοηθηθούν οι νέοι συνάδελφοι που μόλις γνώρισαν - ανακάλυψαν το forum και ψάχνουν κάποια βοήθεια υπό μορφή έτοιμου αρχείου .  Η εγγραφή όμως σε μια κοινότητα συζητήσεων με "κίνητρο" την συμμετοχή στο διαγωνισμό (συμβαίνει , δεν τίθεται θέμα συζήτησης) είναι κάτι που συνιστά αδικία για τα μέλη που έχουν συμμετάσχει και έχουν προσφέρει σε  όλους. 

Link to comment
Share on other sites

Το ορθότερο κατά την άποψή μου είναι σε τέτοιου είδους "προσφορές" να συμμετέχουν μόνο τα "διακεκριμένα μέλη" του site......

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ συμφωνώ... Τουλάχιστον 100, για core

Και κάτι ακόμη, μιας και ανοίχθηκε το θέμα.. Ας γίνει κάποια στιγμή και διαγωνισμός για Η/Μ όσον αφορά το δώρο συμμετοχής.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Για τα downloads διαφωνώ να μπει όριο. Με μηδέν αναρτήσεις να μπορεί να κατεβάσει...

Εκεί είναι η γνώση και ο κόπος κάποιων που θέλουν να τα μοιραστούν δωρεάν με άλλα μέλη.

Ο διαγωνισμός είναι κάτι άλλο.

Edited by ssouanis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.