Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ερωτηση για αυθαιρετο


lampos

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους.

Εχω εναν πελατη ο οποιος θελει να κανει καταστημα υγειονομικου ενδιαφεροντος για επεξεργασια μουστου σε δυοροφη κατοικια στην οποια πριν τον πελατη μου λειτουργουσε αλλο καταστημα παλι υγειονομικου ενδιαφεροντος.

Ερωτηση 1 : Δεν υπαρχει απ'οσα μου ειπε μελετη πυροπροστασιας. ειναι δυνατον?

Ερωτηση 2: Οπως με ενημερωσε, στα σχεδια σε εναν απο τους χωρους δεν φαινεται ενα απο τα παραθυρα το οποιο προφανως ανοιξαν εκ των υστερων.Πρεπει να γινει καινουργια κατοψη και ενημερωση φακελου?Τι αλλο?

Ερωτηση 3: Πισω απο το κτιριο 3 μετρα περιπου πιο περα θελει να κανει ενα λεβιτοστασιο 2,5χ2,5 οπου εχει ριξει την ταρατσα και ολο το υπολοιπο θα επενδυθει με λαμαρινα. Αυτο θεωρειται αυθαιρετο?

Ερωτηση 4: Διπλα απο το λεβητοστασιο ενας ακομη χωρος παρομοιων διαστασεων ο οποιος θα επενδυθει με πανελ. Χρειαζεται να μπουν στην ρυθμιση περι αυθαιρετων? 

Η αυτοψια δεν εγινε απο μενα ακομα στον χωρο γιάυτο ρωταω να μαθω ποιες ειναι οι νομιμες διαδικασιες.

Ευχαριστω εκ των προτερων 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.