Μετάβαση στο περιεχόμενο

[A10] Διαδικασία ηλεκτρονικής υποβολής αρχείων του 4178


Recommended Posts

συναδελφοι υπαρχει καποιο προβλημα με την φορμα του ΤΕΕ?εδω κ μια βδομαδα κ με explorer k mozila εχω προβλημα!!

Link to comment
Share on other sites

μηπως κλειδωνουν το σσυστημα για ναρθει νεος νομος κ να ξαναμεταφερουμε τις δηλωσεις????? :confused:  :confused:  :confused:

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 δηλώσεις κατά το ανέβασμα των αρχείων έχω κάποιο πρόβλημα. 

Ενώ απαιτείται για πληρότητα Τοπογραφικό ΕΓΣΑ87 και Δελτίο Δομικής Τρωτότητας στον κατάλογο των αρχείων τα έχει τσεκαρισμένα αλλά δεν εμφανίζεται το στρόγγυλο κουτάκι για να κάνω επιλογή και ανέβασμα. 

Τι να κάνω; άμα δεν ανεβάσω αρχείο ή αν το ανεβάσω σε "άλλη θέση" μου δείχνει ότι υπολείπονται αρχεία!

Το έχει δει κάποιος άλλος αυτό; 

Edited by mkt
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σε 3 δηλώσεις κατά το ανέβασμα των αρχείων έχω κάποιο πρόβλημα. 

Ενώ απαιτείται για πληρότητα Τοπογραφικό ΕΓΣΑ87 και Δελτίο Δομικής Τρωτότητας στον κατάλογο των αρχείων τα έχει τσεκαρισμένα αλλά δεν εμφανίζεται το στρόγγυλο κουτάκι για να κάνω επιλογή και ανέβασμα. 

Τι να κάνω; άμα δεν ανεβάσω αρχείο ή αν το ανεβάσω σε "άλλη θέση" μου δείχνει ότι υπολείπονται αρχεία!

Το έχει δει κάποιος άλλος αυτό; 

Ναι το έχω δει και σε εμένα αυτό..ίσως οφείλεται στη γενικότερη κατάσταση "ανακατασκευής" του site. Ελπίζω να βελτιωθεί η κατάσταση..

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχει γίνει υπαγωγή στον 4178 μέσα στο 2014 θα πρέπει και η κατάθεση των αμοιβών στην Εθνική καθώς και των ΤΣΜΕΔΕ, ΦΕΜ κ.λ.π. να γίνει μέσα στο 2014 ή μπορεί και εντός του 2015? Ευχαριστώ... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Κατάθεση στην Εθνική δεν απαιτείται καθόλου. Απαιτείται κατάθεση σε οποιαδήποτε τράπεζα αν και μόνο αν η αμοιβή σου είναι πάνω από 1500 ευρώ (μαζί με τον ΦΠΑ).

Η πληρωμή του ΤΣΜΕΔΕ μπορεί να γίνει και στο 2015.

ΦΕΜ καλό είναι να πληρωθεί το έτος που κόπηκε ή θα κοπεί η ΑΠΥ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι γνωρίζω ότι η ερώτησή μου είναι θεωρητική, όμως από την αίσθησή σας θεωρείτε ότι η 6/2/2015 είναι η καταλυτική ημερομηνία για το ανέβασμα όλων των δικαιολογητικών των Δηλώσεων ανεξαρτήτως εξαμήνου υποβολής τους?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι γνωρίζω ότι η ερώτησή μου είναι θεωρητική, όμως από την αίσθησή σας θεωρείτε ότι η 6/2/2015 είναι η καταλυτική ημερομηνία για το ανέβασμα όλων των δικαιολογητικών των Δηλώσεων ανεξαρτήτως εξαμήνου υποβολής τους?

ουτε 1 στα 100 να μην παρει παραταση....κατα την γνωμη μου..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.