Μετάβαση στο περιεχόμενο

διανοιξη πεζοδρομου


Recommended Posts

καλημερα,εντος θεσσαλονικης υπαρχει νομιμος πεζοδρομος(70μετρα)(φεκ)ο οποιος δεν εχει διαμορφωθει ακομα απο τον δημο.αν και παιρναει κοσμος...

γνωριζετε ποιες διαδικασιες χρειαζονται σαν δημοτης να κανω?

στο δημο που πηγα(δ.παυλου μελα)το παιζουν τρελιτσα..τι ψαχνεις τωρα..λεφτα δεν εχουμε..θα περασουν χρονια...και πολλα αλλα

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να ξεκινησεις με ραντεβου με τον Δημαρχο ή με ομαδικη αιτηση στον Δημο απο τους ενδιαφερομενους με σκοπο να προωθηθει προς συνταξη μελετης στις τεχνικες υπηρεσιες.

Υπαρχει ομως και ο "αλλος" τροπος!

Βγειτε "ζωντανα" στον Αυτια!

Αν μαλιστα υπαρχει και καποιο μικρο παιδι που θα κλαιει ακαταπαυστα, ακομα καλυτερα!  

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι

οσο ειναι αδιαμορφωτος...

οπως ειπες..."περναει κοσμος"  ανετα...

 

Αμα διαμορφωθει....θα γεμισει ο "πεζοδρομος"  .απο "τραπεζακια εξω"...

 και νάαα και κατι...περγκολες με στορια, με "μανιταρια"  θερμανσης   να και τα λοιπα   χρειωδη...

 

[γυρευοντας πας...]

 

[χωρις να διαφωνω με τον tzeno...τις καλημερες μου]

Link to comment
Share on other sites

οκ..το βλεπετε αστειο..αλλα..

ειμαι στο τελευταιο σταδιο να βγαλω την αδεια νεας 2οροφης οικοδομης και η ευαθ δεν δεχετε να μου δωσει χαρτι λογω..οτι το οικοπεδο ειναι σε πλαγια..δεν θελουν αντλιες..απο την μια πλευρα του οικοπεδου..και ο πεζοδρομος ειναι αδιαμορφωτος απο την αλλη πλευρα

(εχω αναφερει σε αλλο ποστ αυτο το θεμα"αποχετευση κατοικιας στη θεσσαλονικη")

εδω και 2μηνες εχω γινει μπαλακι..εγω και ο μηχανικος..γνωριζουμε οτι κατα εξαιρεση εχει δοθει αδεια για αντλια..αλλα

ειλικρινα..καθε συμβουλη σας θα ειναι ανεκτιμητη

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.