Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μουντιάλ Βραζιλία 2014


savas76

Recommended Posts

θέαμα χολιγουντιανού τύπου (απορώ πως δεν έχουν βάλει και μαζορέτες ακόμα)

κάτσε τώρα που το "ανεβάζουν" στις US of A θα δείς και μαζοχορέττες και 14 αλλαγές μπες εσύ βγες εσύ τύπου μπάσκετ και 4 εικοσάλεπτα και goalline & offside technology και Coca-Cola Εθνική και Deutschbank-mannschaft (όπως λέμε Skoda Ξάνθη ή Scavollini/Armani Μιλάνο)

και θα παίζουν οι οίκοι μόδας και οι αυτοκινητιστικές κόντρα στις τράπεζες

που να το ξέρανε οι βίκιγκς όταν κλωτσάγανε το κεφάλι του νικημένου αντίπαλου ηγεμόνα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 396
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Και το μπάσκετ που είναι και γυναικείο άθλημα δείτε τι έγινε....

 

Kαι να ήταν μία εντάξει ,τα λάθη ανθρώπινα είναι ......αλλά και οι δέκα !!!!

επίσημος αγώνας γυναικών Σλοβακία - Μεξικό

 

Link to comment
Share on other sites

ναι το είχα δει , αλλά δεν είδα ότι όλες τελικά μπερδεύτηκαν Η αργεντινή  αντέχει , σε ένα ανιαρό παιχνίδι Αν το παιχνίδι δεν έχει πάθος και δύναμη όπως το χτεσινό , για μένα είναι σούπα όσο καλές ενέργειες και να έχει Χωρίς δύναμη μοιάζει με το θέαμα των δεσποινίδων πιο πάνω 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

και τώρα είμαι με Κόστα Ρίκα Πάμε Κοσταρικάρα .....Σαν ζευγάρι είναι  ο Κώστας και η Ρικα , πολύ ερωτικό  Βάμος λοιπόν 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

20 λεπτό και ακόμα ούτε ένα σουτ ή μια τελική  προς εστία Κοστα Ρικα Θα τα βρουν σκούρα οι Ολλανδοί σήμερα

 

Τελικά στο 22 έγινε το πρώτο σουτ  και κάτι μου λέει ότι άντε να γίνει άλλο ένα μέχρι το ημίχρονο Εχουμε διδάξει τελικά οι Έλληνες το τρόπο για επιτυχίες και η Κοστα Ρικα αποδεικνύεται πολύ καλός μαθητής αφού το εφαρμόζει καλύτερα από εμάς Και εγώ διαφωνώ ότι δεν είναι ελκυστικό μια χαρά μου αρέσει η Κόστα Ρίκα 

 

αν δεν τα καταφέρει η κόστα ρίκα θα είναι λόγο κούρασης Αν αυτός ο Ρόμπεν δεν παίρνει τίποτα τότε εγώ είμαι τοπογράφος στην ΝΑΣΑ Δεν μπορεί μετά από τόσους αγώνες να τρέχει στα τελευταία λεπτά με τον τρόπο αυτό , δεν είναι φυσιολογικό

 

γράφω διαδοχικά , αλλά αυτά που βλέπω από Κόστα Ρικα είναι εκπληκτικά  

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

και με εμας δεν βαρεσαν καλα πεναλτι οι κοσταρικανοι............απλως είχαμε τερματοφυλακα που ουτε καν επεφτε...........

αντίθετα τα 3 των ελληνων ηταν καλα....και του γκεκα ηταν καλο, αλλα στο ιδιο σημειο εδώ και 10 χρονια, ακομα και στην διαφημιση πριν 2 χρονια , εκει το βαρεσε.........

Link to comment
Share on other sites

Αντε τελείωσε το παραμύθι με τα σαπάκια της Κοστα Ρίκα...Μιλάμε για τρελή αμπαλοσύνη..Τέτοιες ομάδες πρέπει να τις αποκλείουν από τις διοργανώσεις...

Ομάδα που δεν πρόσφερε τίποτα, νόμιζε ότι θα κερδίζει όλα τα παιχνίδια στα πέναλτι...Φάτε την τώρα άσχετοι! 

Στο άλλο το Βέλγιο αδίκησε τον εαυτό του απέναντι σε μία ομάδα χωρίς κανένα αγωνιστικό πλάνο...

Η Αργεντινή βγάζει παικταράδες, αλλά μια ζωή έχει παρατράγουδα στον πάγκο. Θαυμάστε νούμερο....

 

https://vine.co/v/MU2KzvnP0me

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.