Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εργοταξιακό ρεύμα σε κανονικό


Giorgos Fani

Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι ιδιοκτήτης μονοκατοικίας με κεραμοσκεπή σύμφωνα με την άδεια, πρώτη άδεια το 2008.Εχω εργοταξιακή παροχή από την αρχή και ως τώρα έχω πάρει δύο παρατάσεις.  Επειδή θέλω να νοικιάσω το σπίτι καταλαβαίνω πως πρέπει να πάρω το κανονικό ρεύμα. Τα προβλήματα όμως είναι τα εξής : Το κτίσμα είναι χωρισμένο σε δύο ύψη, σαλόνι και κουζίνα και με 4 σκαλιά πίσω τα δωμάτια. Στο μπροστά τμήμα έχει γίνει η κεραμοσκεπή 80 τμ αλλά στο πίσω όχι. Στο ΙΚΑ υπολείπονται κάποια ένσημα των εξωτερικών χώρων και 5-6 σοβάδες για το ημιυπόγειο. Υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να πάρω το κανονικό ρεύμα χωρίς να έχει τελειώσει όλη η κεραμοσκεπή; γιατί λόγω οικονομικών δεν υπάρχει η δυνατότητα και αν ναι πια η διαδικασία? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ 

Link to comment
Share on other sites

Πως πρέπει να τελειώσει η σκεπή, απλά ρωτάω μήπως υπάρχει κάτι σε περίπτωση που του διαφεύγει κάτι.Ευχαριστώ

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.