Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκτός σχεδίου αρτιότητα


jimarassss

Recommended Posts

 

Το καλοκαίρι δεν ψηφιστηκε στο πολυνομοσχέδιο μια διάταξη που καταργεί την υποχρεωτική προσοψή σε 20μ δημόσιο δρόμο, για να ειναι ένα εκτός σχεδίου οικόπεδο άρτιο (μαζί με άλλες διατάξεις που ευνοούν την δόμηση)??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Δεν πήρα κάποια απάντηση! Ισχύει ή όχι?

 

 

το ..ξαναεβαλες πριν μερες

 

http://www.michanikos.gr/topic/40690-αρτιότητα-εκτός-σχεδίου/?p=733906

 

και πηρες απαντηση...

Link to comment
Share on other sites

Jimara έχουν δίκιο, στο προηγούμενο προκειμένου να καταλάβουν και να απάντησουν κάναν 2 ερωτήσεις που θα έπρεπε να ξαναδεις.

Επίσης σου έχει γίνει μια επισήμανση που μάλλον  καλύτερα να προσέξεις.

Link to comment
Share on other sites

Jimara έχουν δίκιο, στο προηγούμενο προκειμένου να καταλάβουν και να απάντησουν κάναν 2 ερωτήσεις που θα έπρεπε να ξαναδεις.

Επίσης σου έχει γίνει μια επισήμανση που μάλλον  καλύτερα να προσέξεις.

Στο προφιλ μου έχω συμπληρώσει από την αρχή ότι ειμαι Ιδιώτης. Δεν καταλαβαίνω, τι άλλο πρέπει να κάνω.Δεν ειναι σαφης η ερώτηση?

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαίνω, γιατί στο προφίλ σου αυτό που λες δεν φαίνεται. Οσον αφορά το άλλο που λες, δεν το γνωρίζω.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανεις τι έγινε τελικά με το πολυνομοσχέδιο και τι αλλαγές έφερε το καλοκαίρι για τους όρους εκτός σχεδίου δόμησης? (βασικά για την κατάργηση περιορισμών του προηγούμενου)

Link to comment
Share on other sites

Οκ, Ο Jimarassss θα γίνει "ιδιώτης" και παρακαλώ η κουβέντα και οι όποιες ερωτήσεις στο ερώτημά του να γίνουν στο παρόν θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ψηφιστεί κάτι που να αλλάζει τις γενικές διατάξεις για την αρτιότητα σε εκτός σχεδίου περιοχές.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.