Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα ρύθμιση οφειλών


MOUGGOLIAS

Recommended Posts

1.γίνεται ηλεκτρονικα να το κάνω 26.6.2015?

2.και μετά, πότε πρέπει να πάω? 

3.είναι πιθανόν να μην γίνει δεκτό και στίς 27.6 να σε πετάξει έξω?

4. γνωρίζεις εκείνη την ώρα αν έγινε δεκτό?

5.αν το κάνω ηλεκτρονικά θα μου ζητήσουν και το Α 2015 ντούκου? ή στίς 31.7? (γιατί δεν το έχω!!)

Link to comment
Share on other sites

αποτι ειχα ρωτησει πληρωνεις σε 10 εργασιμες περιπου ταυτοχρονα πρωτη δοση και ΟΑΕΔ...

και ειναι μεχρι 12 το βραδυ στις 26/6 ,σου στελνουν αυτοματα email αποτι λενε οι οδηγιες...

και τα εγγραφα του διακανονισμου στα στελνουν σταδιακα στον λογαριασμο σου στο ΤΣΜΕΔΕ(παντα συμφωνα με το pdf οδηγιων)...

Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα χτες την διαδικασία και ούτε σήμερα δεν είχε ενεργοποιηθεί για να πληρώσω την 1η δόση...

 

οποτε μην το αφήνεται για το τέλος...

Link to comment
Share on other sites

αρκετες μερες θελει αποτι μου ειπαν..

σουστειλαν το email που σου λεει οτι κατεθεσες?

πρεπει να πρωτοκολληθει κτλ.και ολα τα εγγραφα θα στα στελνουν στον λογαριασμο σου.

εξ αλλου και στον χειροκινητο διακανοσμο η πρωτη δοση πληρωνεται σε 5 ημερολογιακες

Link to comment
Share on other sites

χειροκίνητος είναι δικός μου, μεταπτωση από Νέα Αρχή αλλά με είπαν πως χτες θα μπορούσα να πληρώσω και με είπαν να πάω να με δώσουν νεα ενημερότητα ..... Θα δοκιμάσω αύριο πάλι...

Link to comment
Share on other sites

γιατί μπερδευτηκα, αν κάνω ηλεκτρονικη αίτηση 26.6.015 το βράδυ , αν δεν μου απαντήσουν εκείνη την ημέρα, δεν θεωρείται εμπρόθεσμη?

Link to comment
Share on other sites

κανείς?

κάποιος που έκανε ηλεκτρονική ρύθμιση να απαντήσει αν μπορεί ποιά είναι η διαδικασία?

Πότε πρέπει να πάω στο Τσμέδε να πληρώσω, αν τηγν υποβάλλω αύριο το βράδυ? υπάρχει περίπτωση να μήν γίνει δεκτή?

Πρέπει πέρα από ΟΑΕΔ να πληρώσω και κάποιον μήνα του 2014?  (ΕΓΏ ΧΡΩΣΤΏ ΑΠΟ β 2013 ΚΑΙ ΜΕΤΆ)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.