Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κόστος αλλαγής εργοταξιακού ρεύματος


ΝΕΛΙ

Recommended Posts

Βρε παιδια ποσο θα πληρωσω για να βαλω απο εργοταξιακο ρευμα κανονικο ξερετε?

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Σε παρακαλώ να διαβάσεις τους Κανόνες Συμμετοχής εδώ:

http://www.michanikos.gr/ftopic195.html

1) Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο της δημοσίευσης όσο και στον τίτλο. Μπορείς να διρθώσεις τη δημοσίευσή σου από την "επεξεργασία" πάνω δεξιά.

2) Οι δημοσιεύσεις πρέπει να γίνονται στη σωστή θεματική ενότητα.

3) Χρησιμοποίησε την Αναζήτηση πριν κάνεις μια νέα δημοσίευση.

anka

Για την μετατροπή από κεφαλαία σε πεζά, Χάρης.

Link to comment
Share on other sites

Εφ' όσον δεν κάνεις επαύξηση και έχει τοποθετηθεί ο εργοταξιακός μετρητής στην οριστική του θέση, σου επιστρέφεται η εγγύηση του εργοταξιακού και αφου εξοφλήσεις τις οφειλές σου, πληρώνεις μόνον την εγγύηση γιά την κανονική σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ευχαριστώ για την απάντηση δεν είμαι μηχανικός απλά βρήκα το site σας και θέλησα να κάνω αυτην την ερώτηση.

ποιές οφείλες μου εννοείς να εξωφλήσω? τουσ λογαριασμούς της δεή? αυτά είναι όλα εξωφλημένα!! δηλαδή παίρνω πίσω την εγγύηση που είχα δωσει250ευρώ και πληρώνω περιπου τα ίδια για την κανονικη σύνδεση? ή πολυ περισσοτερα?το σπίτι είναι 140m2 με υπογειο 90. γιατι καποιοσ μου είπε οτι πρεπει να πληρωσω περιπου 1000ευρώ!!!! και εχω δωσει και 800 ευρώ για ενα στηλο της δεη που χρειάστηκα.

περιμένω απαντηση σας!!

ευχαριστώ εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

θα μάθεις πόσα πρέπει να πληρώσεις για την αλλαγή στη ΔΕΗ που ανήκεις.

 

Οι μηχανικοί δεν χρειάζεται και δεν είναι αντικείμενό τους να υπολογίζουν το κόστος σύνδεσης ή αλλαγής παροχής.

 

Αυτά και κλειδώνει

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.