Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση άδειας ενεργειακών επιθεωρητών έως 30-6-16


andkour

Recommended Posts

 

Συγνωμη ρε παιδια... Ποιος θα μπορουσε να κοκκινισει αυτο μου το post και για ποιο λογο?

Μνησθητι μου κυριε... ..........

Τωρα καταλαβαίνω τι εννοείς εσύ ουσιαστική παρέμβαση στο θέμα και προ πάντων τι εννοείς  κόμπλεξ ..... !!

Ταιριασμα απόλυτο με το avatar  σου ..!!

 

Μιας και μιλουσαμε για κομπλεξ, νατος και ο klaps!

Που σαι εσυ? Ολα καλα?

Πως παει το διαβασμα?  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

  • Upvote 5
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θυμάμαι τον inzaghi - τον κανονικό - όταν έπαιζε ..... πολυ φλώρος και λούλης ρε συ ....  μιλάμε  για πραγματικά  κομπλεξικός όπως λέγανε οι συμπαίκτες του .....

Υ.Γ.1.  Τώρα , στο παρόν όμως ,  γιατί είμαι εγώ κομπλεξικός που διαβάζω καί δεν είσαι εσύ που παρασιτείς και παρακαλάς για καμμιά παρατασούλα , καθ΄όσον μουριέλας - που να διαβάσεις τώρα  300 περίπου ερωτοαπαντήσεις, έχεις και πολλές δουλειες ( όπως και ο κολλητός  ο ικαρος - να απαντήσω και στον αλλο επαναστάτη του πληκτρολογίου με την ευκαιρία ) δεν  το  καταλαβαίνω , δεν  το  θέλω  άλλωστε ... !

Κάνε  λοιπόν  τα  κουμάντα  σου  και  μην  ασχολείσαι με  ότι γράφω  , αν  και  επειδή  δεν  εχεις με τι άλλο  να  ασχοληθείς , πιστεύω  θα  συνεχίσεις τους εξυπνακισμούς σου που είναι  και  αυτοι της πλάκας .

Υ.Γ.2. Διαχειριστή , φιλε  μου , δεν  γνωρίζεις ότι το  να  αποκαλεσεις τον άλλο κομπλεξικό είναι  ύβριστικό ? 

  • Upvote 6
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Αστο δεν σου βγαίνει το διάβασμα πλέον....Ψηφίζεται και το νομοσχέδιο, καταλαβαίνω...Πίκρα μεγάλη...Θα πιω ένα ποτάκι στη υγεία σου να πάνε κάτω τα φαρμάκια

  • Upvote 3
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλουσαμε για κομπλεξ, νατος και ο klaps!

Που σαι εσυ? Ολα καλα?

Πως παει το διαβασμα?  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

Το θέμα κλειδώνει μέχρι να το δει και αποφασίσει ο αρμόδιος συντονιστής.

Δεν υπαρχει καμία διάθεση να πρέπει να φροντίζουμε σαν επιμελητές τάξης δημοτικού.

Edited by Didonis
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.