Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η ενοποίηση των ΤΣΜΕΔΕ, ΤΣΑΥ, Τ.Νομικών έγινε, λοιπόν;


ysar

Recommended Posts

Τα ασφάλιστρα για το Α' εξάμηνο πληρώνονται εμπρόθεσμα μέχρι τις 30 Απριλίου. Αυτό τουλάχιστον ίσχυε μέχρι τώρα στο ανεξάρτητο ΤΣΜΕΔΕ.

Είναι νωρίς για να μας έρθουν τα ειδοποιητήρια.

Link to comment
Share on other sites

χαρη και εγω αυτο ξερω οτι ειναι νωρις αλλα δεν απαντα κανεις στο τλφ και λεω μην αλλαξε τιποτα γιατι παιζουν και κατι καλα προστιμα αν καταβαλλεις εκπροθεσμα..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν μου εχει ερθει ειδοποιητηριο για τα νεα ασφαλιστρα του εξαμηνου και περνω τλφ το τσμεδε αλλα τιποτα δεν το σηκωνουν σε εσας εχει ερθει?

 

Τι μας λες τώρα.

Σε εμένα δε μου ήρθε πέρσι ούτε το αυτοκόλητο για τη θεώρηση του βιβλιαρίου μου, ούτε το ειδοποιητήριο για το Β' εξάμηνο του 2008, ούτε το φετινό αυτοκόλητο και εσύ γκρινιάζεις για το φετινό ειδοποιητήριο?

Πάντως και να μην έρθει το ειδοποιητήριο δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί μπορείς να πάς στο ΤΣΜΕΔΕ και να σου εκτυπώσουν το ποσό και τους κωδικούς για τη τράπεζα για να εξοφλήσεις. Απλώς θα χάσεις δυστυχώς από τον πολύτιμο χρόνο σου!

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το τηλέφωνο του ΤΣΜΕΔΕ,είναι μια πονεμένη ιστορία....Δεν το σηκώνουν ποτέ....Συμβαίνει σε όλους μας,μην ανησυχείς.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

συνάδελφε στα πόσα ντριν ?

 

Ρε τι γίνεται σε αυτή τη χώρα......

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν τελικά λειτουργεί το υποκατάστημα του ΤΣΜΕΔΕ στην Αγ. Παρασκευή ?

 

Λειτουργει, προχτές πηγα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.