Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκατάσταση συστημάτων POS σε μηχανικούς


Recommended Posts

Συνάδερφοι αν δε μου ξεφεύγει κάτι νόμίζω 28/04 δημοσιευτηκε το ΦΕΚ και μιλούσε 

για 3 μήνες. Αρα η προθεσμία για εμάς ειναι η 28/07.. Επειδη συνάδερφοι και εγω μάζι

το αφήνουμε για το τέλος μπας και γίνει καποια εξαίρεση ή έστω καποιο επίσημο άκυρο στην 

επιστολή του τεε για εξαίρεση, καλό ειναι να εχουμε την ακριβή καταληκτική ημερομηνία.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν δεν το χρησιμοποιήσεις πως θα φας πρόστιμο; Δηλαδή ποιος το ξέρει;

Πάμε παρακάτω έστω πάρεις κάποιας τράπεζας που το δίνει τσαμπα το πρώτο χρόνο και μετά αποφασίσεις να αλλάξεις τράπεζα που βρήκες καλύτερα γίνεται; Προσωπικά από Σεπτέμβρη και βλέπουμε που δεν νομίζω...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

27/04 βγήκε το Φεκ. Οπότε ως 27/07 πρέπει να έχουμε βάλει. Η ημερομηνία 30/06 από που βγαίνει? Και κάτι άλλες άσχετες όπως 10 ή 12/07?

Link to comment
Share on other sites

Όντως υπάρχει μπέρδεμα γιατί και εγώ μόνο το ΦΕΚ ξέρω που αναφέρει καθαρά 3μηνο, αλλά οι τράπεζες μιλούν για 30/6, δε βρήκα πως προκύπτει ο Ιούνιος.

Edited by sarcs
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον θα μείνω με το FreePOS της VIVA. 

Έχει βγάλει και σήμανση:

 

https://www.vivawallet.com/freepos/download/special-marking

Edited by alej
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.................... :smile:

Ναι καλά ......" Δεν έχουμε POS - ούτε θα βάλουμε " καλά κρασιά ....  Εδώ εμένα μου έβαλαν  πριν λίγες μέρες  πρόστιμο για εκπρόθεσμη υποβολή της φορολογικής μου δήλωσης του 2014 ,όταν την είχα καταθέσει αποδεδειγμένα 3 μέρες πριν την λήξη της παράτασης που ακόμα φαίνεται στο δίκτυο η ημερομηνία της παράτασης από τις ειδήσεις  (έκανα ενδικοφανή προσφυγή) και δεν θα βάλουν για POS ? Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά είμαστε υπό ξεζούμισμα εδώ και πολλά χρόνια πλέον και μας περιμένουν στην γωνία Δεν βαριέσαι μαζί τους θα τα πάρουν ? Την υγειά μου να έχω και ας τα πάρουν όλα , εγώ δεν θα σκάσω αφού μάλιστα έβγαλα και αυτόν το χειμώνα δεν φοβάμαι τίποτα . Τουλάχιστον οι τωρινοί κυβερνητικοί  ηλίθιοι κάνουν έργα στην περιοχή μου και επανέφεραν στοιχειωδώς το κράτος επίσης στην περιοχή μου που είχαν διαλύσει οι προηγούμενοι ηλίθιοι Αλλά θα συνεχίζω να τους μαυρίζω όλους ΚΚΕ δαγκωτό μόνο 

Edited by GEORGE MICHEAL
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.