Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάργηση Εξετάσεων για ενεργειακούς επιθεωρητές


ssouanis

Recommended Posts

Χααχχαχαχαχαχα είναι και Πειραιώτης, βάστα μην τον ανακαλύψει κάνας πελάτης μου μπινελίκι που έχω να φάω

 

Τώρα που το σκέφτομαι πάντως, είναι ωραίος για υπεργολαβία ο τύπος  :mrgreen:  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ρε Τέρυ το χεις πει χίλιες φορές....

 

Εμείς που λες...είμαστε 100.000. Δεν αλλάζεις μυαλό σε 100.000....

 

Πάει να γίνει το ΠΕΑ κλειστό και το μπουλούκι το θέλει ανοιχτό.

 

Στους δικηγόρους και τους ιατρούς υπάρχει αντίστοιχο φόρουμ ? Όχι, γιατί μόνο εμείς είμαστε έτσι χύμα σαν κλάδος. Όλοι τα κάνουμε όλα. Δεν υπάρχει τιμή έτσι...ΟΣΟ επαγγελματίας και να θες να είσαι. Και έτσι θα παραμείνουμε. Ένας μίζερος κλάδος που θα κλαίγεται για τη δουλειά και το ΤΣΜΕΔΕ και από την άλλη θα σκοτώνει τις τιμές και θα τα κάνει όλα σε όλους. Χύμα.

Edited by nik
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να γράφει 35€ εκκίνηση και μετά να στο ανεβάζει σε κανα 100ρι σιγά μην κάνει ΠΕΑ 35€.. Προσφορές εβδομαδας έχουν τα lidl

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε Τέρυ το χεις πει χίλιες φορές....

 

Εμείς που λες...είμαστε 100.000. Δεν αλλάζεις μυαλό σε 100.000....

 

Πάει να γίνει το ΠΕΑ κλειστό και το μπουλούκι το θέλει ανοιχτό.

 

Στους δικηγόρους και τους ιατρούς υπάρχει αντίστοιχο φόρουμ ? Όχι, γιατί μόνο εμείς είμαστε έτσι χύμα σαν κλάδος. Όλοι τα κάνουμε όλα. Δεν υπάρχει τιμή έτσι...ΟΣΟ επαγγελματίας και να θες να είσαι. Και έτσι θα παραμείνουμε. Ένας μίζερος κλάδος που θα κλαίγεται για τη δουλειά και το ΤΣΜΕΔΕ και από την άλλη θα σκοτώνει τις τιμές και θα τα κάνει όλα σε όλους. Χύμα.

 

Μια χαρα γινεται και με 100.000.

Οι δικηγοροι ποσοι ειναι? (δεν ξερω, ρωταω)

Link to comment
Share on other sites

Με 50ρια όλα μέσα...ΥΠΑΡΧΟΥΝ στην Αθήνα. Το λέω 100% σίγουρα γιατί μου το έχουν πει πάρα πολλοί πελάτες και αφού έχουν έρθει σε εμένα. Όχι δηλαδή παζάρεμα και μετά να εξαφανιστούν. Και όταν τους λέω ότι θα τους το φτάνανε 80-100ευρώ με ΦΠΑ μου λένε ότι τους είπαν τηλεφωνικά (όχι με sms) ότι είναι 50 ευρώ τελική τιμή. 

 

Απλά ρε παιδιά...δεν κάνουν αυτοψία ή την κάνουν σε 1 λεπτό. Έχουν ένα παπί και γυρνάνε όλη την Αθήνα φτηνά και γρήγορα. Δεν είναι τόσο απίθανο. Και λογικά δεν κάνουν τίποτα άλλο. Βάλε 2 ΠΕΑ την ημέρα με 30 καθαρά. το καθένα Βγάζουν μεροκαματάκι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

 

Πάει να γίνει το ΠΕΑ κλειστό και το μπουλούκι το θέλει ανοιχτό.

 

 

Υπάρχει κάποιος λόγος για να είναι κλειστό ;

 

Όχι, για να καταλάβω δηλαδή τη λογική σου 

 

Ήταν ποτέ οι μελέτες κλειστές ;

 

Δηλαδή υπάρχουν γιατροί που δίνουν εξετάσεις για να γράφουν αντιβιοτικά ή δικηγόροι που δίνουν εξετάσεις για να βγάζουν διαζύγια ;

 

Γιατί κάτι τέτοιο μας λες...

Edited by AristidisZ
Link to comment
Share on other sites

Εμπερικα μπορω να πω οτι οσοι αντιδρουν σε οποιαδηποτε πιστοποιηση/εξεταση, ειναι ή πιτσιρικαδες ή βολεμμενοι ή σκληροπυρηνικοι αριστεροι..

 

Εσυ βρε Αριστιδη τι εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, στα 34 πιτσιρικά δε με λες

 

Βολεμένος, τι να σου πω, να σου στείλω pm το τελευταίο μου εκκαθαριστικό για να κρίνεις ;

 

Σκληροπυρηνικός αριστερός επίσης δεν υπήρξα ποτέ....

Link to comment
Share on other sites

Αριστείδη ο γιατρός τα κάνει όλα ? Πας στον οφθαλμίατρο και σου γράφει αλοιφή για την μέση ? 

 

Ο δικηγόρος ποινικού ασχολείται....με διαζύγια ?

 

Άστο ρε Αριστείδη...Μπουλούκι είμαστε. Ένα μπουλούκι. Μαστόρια που ξέρουν autocad είμαστε, τόσο μας κόβει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.