Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση ως τις 30/12/2016 η καταβολή του ΤΣΜΕΔΕ Β2016


Engineer

Recommended Posts

Δηλαδή το πρόβλημα είναι ποσα χρέωσαν και γιατί; Αφού δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι αν αυτά έβγαλε αυτά θα δώσετε τι το ψάχνετε τόσο πολύ; Αυυο που καίει τον κόσμο είναι αν δωθεί παράταση η όχι στα τρέχοντα και όχι αν δώσει 50-100 παραπάνω... Και στο άλλο νήμα για παράταση σιγή ιχθύος κάτι επιδόματα μητρότητας και τρέχα γύρευε... παπαλα λοιπόν το Β16 ξηλωνομαστε όλοι να πάρουν δώρο κάποιοι φαίνεται

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 245
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν το είπα σωστά. Εννοούσα πιο είναι το φλέγον την συγκεκριμένη στιγμή που έχει ημερομηνία λήξης. Όλα είναι σημαντικά ίσως όμως δεν προέχουν τόσο, σε δεύτερο χρόνο ναι

Και όταν λέω δεύτερο χρόνο εννοώ παράλληλα όπως κάνουν συνάδελφοι που τρέχουν σε συνεδριάσεις αλλα θέλουμε και μια απάντηση στις εισφορές ένα ναι η ένα όχι

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο Ικαρος και για μένα φλέγον είναι η παράταση του Β 2016 και όχι ένα μήνα μόνο Διάβασα κάπου Ικαρε για αίτημα παράτασης μέχρι 31/3/2017 Θεωρώ δεδομένο ότι θα γίνει 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κατηγορήσω πολιτικά για πολλά τους τωρινούς , αλλά όχι για αναλγησία , κάτι που συνέβαινε με τους προηγούμενους που εμένα προσωπικά με ξεζούμισαν και με γέμισαν χρέη (για πρώτη φορά στην ζωή μου ) Τώρα , παρόλο που ακόμα οι υποχρεώσεις είναι πολλές, όμως  ακριβώς γιατί δεν υπάρχει αναλγησία αλλά κατανόηση , έχω μαζέψει τα χρέη μου . Επομένως θεωρώ δεδομένο μια λογική παράταση και τώρα  , όπως τις προηγούμενες τελευταίες περιόδους ,  με τους τωρινούς να δίνουν το ρυθμό σε αυτό που γράφω Αλλά επειδή είμαστε  υπό την  ξένη επιβολή πολιτικών , τίποτα δεν αποκλείω στο μέλλον. γράφω με τα μέχρι τώρα δεδομένα .  

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες που προσπάθησα να μπω και εγώ κατά τις 2-  4 μετά τα μεσάνυχτα , διαβάζοντας και για 2  σελίδα με αναδρομικά για να δω τι γίνεται ,  έβγαζε και σε εμένα τα ίδια ενώ έδινα σωστά τα στοιχεία Τελικά το πρωί μπήκα κανονικά Φαίνεται το σύστημα τους δεν εργάζεται σε ώρες μη εργασίας του ΤΣΜΕΔΕ αλλιώς δεν εξηγείται 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.