Μετάβαση στο περιεχόμενο

Aδεια για δεξαμενη υδατος για αρδευση


Paul_Mix

Recommended Posts

Για την κατασκευη δεξαμενης υδατος απο σκυροδεμα, για την αρδευση αγροτεμαχιου, χρειαζεται μελετη περιβαλλοντολογικων επιπτωσεων?

πρεπει να περασει απο Σ.Α ?

στην πολεοδομια μου ειπαν οτι πρεπει να περασει Σ.Α. εαν ειναι υπεργεια, ενω εαν ειναι μπαζωμενη εξ ολοκληρου μεσα στο εδαφος, τοτε δεν χρειαζεται Σ.Α.

Δεν ηταν σιγουροι για μελετη περιβαλλοντολογικων επιπτωσεων

 

χρειαζεται καποια αλλη ιδιαιτερη μελετη ή αδεια?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο θα βοηθήσει αλλά μεταξύ άλλων δες και την ΚΥΑ υπ' αριθμ. 146896/2014 (στο Taxheaven) (ΦΕΚ Β' 2878/27-10-2014) καθώς και τις τροποποίησης της με τις ΚΥΑ 101123/2015, 170766/2016 και 140424/2017 (τις οποίες έχει ως κωδικοποιημένες εντός της αρχικής).

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο θα βοηθήσει αλλά μεταξύ άλλων δες και την ΚΥΑ υπ' αριθμ. 146896/2014 (στο Taxheaven) (ΦΕΚ Β' 2878/27-10-2014) καθώς και τις τροποποίησης της με τις ΚΥΑ 101123/2015, 170766/2016 και 140424/2017 (τις οποίες έχει ως κωδικοποιημένες εντός της αρχικής).

 

 

George Megaleos, Diabasteos, Spoudaios, Kali Hronia!

Link to comment
Share on other sites

Αν και off-topic καλή χρονιά κσι σε 'σενα και σε ολους μας και στις οικογένειές μας και με την ευρύτερη εννοια, διοτι και εδω μεσα μια οικογένεια με νέους με παλαιους και γεροντες !! παπουδες (καλημέρα Δημητριε) τσακωμους, ευχαριστίες, φιλοφρονήσεις και διάφορες αλλες ομορφιες ειμαστε.

Να ειστε ολοι σας με χαμογελα.

 

Send from Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.