Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αγορά σχεδιογράφου (plotter)


human

Recommended Posts

πηρε κανεις προσφορα του Ipf 750 απο την art-cad?ποια η τιμη?

 

βασικα το προβλημα μου ειναι μηπως απο το πλαισιο που σκεφτομαι να το αγορασω,υπαρχει προβλημα διαθεσιμοτητας μετα,(οπως τωρα που δεν φαινεται το προιον στο ηλεκτρονικο του καταστημα), και μεινω με 3000 ξεκρεμαστα...:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 567
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια χαρα προσφορα...Μην το σκεφτεστε καθολου...ΕΣΠΑ αποκλειεται να μην μπαινει....Για ποιο λογο?? Δαπάνη δεν είναι??

Link to comment
Share on other sites

o συγκεκριμενος.

 

λαθος εκανα.απλα μου ειπαν οτι πρεπει να γινει η αγορα τωρα και οχι μετα την εγκριση του προγραμματος.

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις.Μιλησα και εγω μαζι τους και μου ειπαν οτι εχουν λιγα κομματια οποτε θα τελειωσουν γρηγορα και μεχρι να βγει το προγραμμα εαν δεν γινει η αγορα αμεσα τοτε...παπαλα!!!

Δεν ξερω αν θα το τολμήσω. Και αν δεν εκριθώ;;;

Link to comment
Share on other sites

Ο IPF750 από την art-cad έχει νομίζω τώρα 2550€ (χωρις ΦΠΑ) οπότε δεν νομίζω ότι για 550€ αξίζει να πάτε στον 710. Ενοείται ότι μπαίνουν στο ΕΣΠΑ όλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην κάνετε καμιά χαζομάρα με τον IPF-710 είναι παλιός και έχει αντικατασταθεί με τον IPF-750. Έχω τον αδερφό μου μέσα στην ΙΝΤΕΡΣΥΣ και ξέρω από πρώτο χέρι. Ο IPF-750 έχει καινούργια κεφαλή(η παλιά έβγαζε συχνά προβλήματα). Επίσης τον IPF-750 η ΙΝΤΕΡΣΥΣ τον πουλάει 2.540€ + φπα & δίνει δώρο 1 σειρά μελάνια + 4 ρολά χαρτί 50m το καθένα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.