Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

 

εκανα οριστικη και μου εστειλαν στο mail  Η αίτησή σας έχει υποβληθεί. Ο αριθμός πρωτοκόλλου της αίτησης είναι .

Μπορείτε να ακυρώσετε την αίτησή σας οποιαδήποτε στιγμή πριν εκδοθεί η απόφαση υπαγωγής, αποκλειστικά και μόνο ηλεκτρονικά μέσω του πληροφοριακού συστήματος υποβολής.

Το σχετικό ποσό για την επιχορήγηση καθώς και το ποσό του δανείου θα παραμείνουν δεσμευμένα για δύο (2) μήνες από την ημερομηνία υποβολής, δηλαδή μέχρι 
19/05/2018.
 

Εντός αυτού του διαστήματος θα πρέπει να έχετε ολοκληρώσει τυχόν διαδικασίες για λήψη δανείου και να θέσετε την αίτηση σε κατάσταση «προς υπαγωγή».

Έχετε τη δυνατότητα σε κάθε χρονικό σημείο εντός των δύο (2) μηνών να κάνετε αμετάκλητη δήλωση για μη λήψη δανείου και να προχωρήσετε την αίτησή σας σε κατάσταση «προς υπαγωγή». 

Σε περίπτωση που απορριφθεί η αίτηση του δανείου και υποβάλλετε εκ νέου αίτηση σε άλλο χρηματοπιστωτικό οργανισμό, το ανωτέρω ποσό παραμένει δεσμευμένο συνολικά για τρεις (3) μήνες από την ημερομηνία υποβολής.

 

 

 

ε θα καλυφθηκαν τα κονδυλια γιαυτο εβγαλε -... Δεν πειραζει παμε στο επομενο εσπα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πανω που πατησα οριστικη υποβολη και διαβαζα τους ορους και τους αποδεχτηκα με πεταξε εξω

Μπορεί να σου έρθει μέιλ επιβεβαίωσης εμένα ετσι έγινε...

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, κάτι ακόμα για να σας αποτελειώσει τα νεύρα σας:

Μόλις με κάλεσαν από την Εθνική όπου είχα κάνει αίτηση για για το σπίτι μου στο εξοικονομώ 1.

Μου δώσανε αυτό το νούμερο 2106905200 - εταιρεία planet - κα μου προτείνανε να ενημερωθώ από αυτούς για το εξοικονομώ.

Μετά από ψάρωμα προέκυψε ότι κάνουνε ΠΕΑ-Σύμβουλο έργου-Έργα.

Μετά της είπα ότι τα κάνω και γω και δαγκώθηκε.

Είναι αυτό νόμιμο???????

το ίδιο έκαναν σε πελάτη μου πριν μια εβδομάδα...και του είπαν οτι τους ενημέρωσαν οτι είναι άκυρο το εξοικονομώ 1....πήρα στην Αθήνα στα γραφεία για το εξοικονομώ 1 και μου είπαν οτι δεν έχουν καμία ενημέρωση...σε αυτη την χώρα ο καθένας κάνει ότι θέλει

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

εκανα οριστικη και μου εστειλαν στο mail  Η αίτησή σας έχει υποβληθεί. Ο αριθμός πρωτοκόλλου της αίτησης είναι .

Μπορείτε να ακυρώσετε την αίτησή σας οποιαδήποτε στιγμή πριν εκδοθεί η απόφαση υπαγωγής, αποκλειστικά και μόνο ηλεκτρονικά μέσω του πληροφοριακού συστήματος υποβολής.

Το σχετικό ποσό για την επιχορήγηση καθώς και το ποσό του δανείου θα παραμείνουν δεσμευμένα για δύο (2) μήνες από την ημερομηνία υποβολής, δηλαδή μέχρι 
19/05/2018.
 

Εντός αυτού του διαστήματος θα πρέπει να έχετε ολοκληρώσει τυχόν διαδικασίες για λήψη δανείου και να θέσετε την αίτηση σε κατάσταση «προς υπαγωγή».

Έχετε τη δυνατότητα σε κάθε χρονικό σημείο εντός των δύο (2) μηνών να κάνετε αμετάκλητη δήλωση για μη λήψη δανείου και να προχωρήσετε την αίτησή σας σε κατάσταση «προς υπαγωγή». 

Σε περίπτωση που απορριφθεί η αίτηση του δανείου και υποβάλλετε εκ νέου αίτηση σε άλλο χρηματοπιστωτικό οργανισμό, το ανωτέρω ποσό παραμένει δεσμευμένο συνολικά για τρεις (3) μήνες από την ημερομηνία υποβολής.

 

 

 

Μπορείς να μας πεις πρωτοκολλο ΧΧ1234 ή 123456 ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.