Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απορία σχετικά με θέση στύλου


 
onionring

Recommended Posts

Και τι θα πεις στο μηχανικό σου? οτι ρώτησα στο ιντερνετ και μου είπαν διάφορά? Ή ακολούθα τις συμβουλές του ή διάλεξε άλλον μηχανικό. Μην τον αναιρείς χωρίς λόγο, όπου λαλούν πολλοί κοκόροι ξέρεις τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα πεις στο μηχανικό σου? οτι ρώτησα στο ιντερνετ και μου είπαν διάφορά? Ή ακολούθα τις συμβουλές του ή διάλεξε άλλον μηχανικό. Μην τον αναιρείς χωρίς λόγο, όπου λαλούν πολλοί κοκόροι ξέρεις τι γίνεται.

 

Ακριβως! Εχει αναφερθει παρα πολλες φορες, σε βαθμο που νομιζω οτι πρεπει να γινει μηνυμα και να το στελνει αυτοματα το συστημα προς ολους μετα την εγγραφη τους..

 

Τον γιατρο σου τον αμφισβητεις??? Αν οχι κανεις αυτο που σου λεει.. Αν ναι πας σε εναν αλλο, του δειχνεις τις εξετασεις σου και παιρνεις δευτερη γνωμη.. Και τριτη και τεταρτη..

 

Αν εχεις αμφιβολιες για τον μηχανικο σου, βρες εναν αλλο, δωστου τα δεδομενα της περιπτωσης και παρε την απαντηση σου.. Οι αποψεις που εκφραζονται εδω ειναι γενικες χωρις κανενα απολυτως δεδομενο.. Αφορουν τον γενικο κανονα.. Ειδικες περιπτωσεις δεν μπορουν να εξεταστουν απο αποσταση και χωρις κανενα δεδομενο..

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου είπε τίποτα λάθος ο μηχανικός σου μην ανυσηχείς. Απλά οι εδώ συνάδελφοι όπως και ο μηχανικός σου, είπε ότι φυτευτό γίνεται αλλά καλό είναι να αποφεύγεται και να μην γίνεται.

(Φυτευτά εγώ είχα κάνει σε πλάκα και μάλιστα μυκητοδειδή για τους συναδέλφους μηχανικούς, ο αρχιτέκτονας είχε ξεφύγει αν και ομολογώ ότι το σχέδιο της οικοδομής ήτανε πολύ ωραίο)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.