Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιλογή Σχολής στο μηχανογραφικό δελτίο


Recommended Posts

ξέρω μόνο ότι στην Πολυτεχνειούπολη... που διδάσκονται οι Πολιτικοί Μηχανικοί κάποια μαθήματα τεχνολογία των υλικών, δομικών ίσως τα κάνουν. Οτι μπορώ να θυμηθώ από το μακρινό 1993 που ανέβαινα να κάνω μερικά εκεί που είχε η δικιά μου σχολή

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, Arche said:

ξέρω μόνο ότι στην Πολυτεχνειούπολη... που διδάσκονται οι Πολιτικοί Μηχανικοί κάποια μαθήματα τεχνολογία των υλικών, δομικών ίσως τα κάνουν. Οτι μπορώ να θυμηθώ από το μακρινό 1993 που ανέβαινα να κάνω μερικά εκεί που είχε η δικιά μου σχολή

Χμ κατάλαβα....

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, Μαρή Άννα said:

Χμ κατάλαβα....

Οι πολιτικοί μηχανικοί σαφώς και έχουν μαθήματα σχετικά με τα υλικά. Αυτό ωστόσο, δεν σημαίνει ότι εμβαθύνουν ιδιαίτερα (ή όσο τουλάχιστον θα ήθελες εσύ). Για την περίπτωση αυτή, κάποιο μεταπτυχιακό (επίσης στο ΕΜΠ, που τουλάχιστον ξέρω εγώ) μπορεί να σε καλύψει περαιτέρω (όπως π.χ. αυτό ή αυτό).

Edited by Directionless
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, Directionless said:

Οι πολιτικοί μηχανικοί σαφώς και έχουν μαθήματα σχετικά με τα υλικά. Αυτό ωστόσο, δεν σημαίνει ότι εμβαθύνουν ιδιαίτερα (ή όσο τουλάχιστον θα ήθελες εσύ). Για την περίπτωση αυτή, κάποιο μεταπτυχιακό (επίσης στο ΕΜΠ, που τουλάχιστον ξέρω εγώ) μπορεί να σε καλύψει περαιτέρω (όπως π.χ. αυτό ή αυτό).

Ναιιι!!

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.