Μετάβαση στο περιεχόμενο

διαγραφή οφειλών τσμεδε


eledi1981

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ! ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΣΜΕΔΕ ΚΑΙ ΤΕΕ ΑΠΟ ΤΟ 2015, ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΧΡΩΣΤΟΥΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 10.000€ ΣΗΜΕΡΑ Η ΟΦΕΙΛΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 17.500€, ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ  ΥΓΕΙΑΣ, ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΝ ΑΦΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΜΕ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΕΙΣ, ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΤΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ ΜΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΥ ΧΡΟΝΟΥ?

 

 

 

 

 

Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Χρησιμοποιείστε σας παρακαλώ την εντολή "Επεξεργασία" και διορθώστε.

Το θέμα μεταφέρθηκε στην ενότητα για ιδιώτες.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής

Ευχαριστώ, Didonis

 

Edited by eledi1981
Link to comment
Share on other sites

μη αφεθεί στην τύχη του.

Κίνηση πρώτη, πας ΤΣΜΕΔΕ πλ Κλαυθμώνος και ξεκινάς εκεί.

 

Το μόνο που έχω σίγουρο για διαγραφή χρεών είναι για χρέος προ 10 και χρόνια (δεν ξέρω σίγουρο διάστημα) που έχεις δικαίωμα διαγραφής με ανάλογη μείωση χρόνου ασφάλισης αν δεν κάνω λάθος.

Αλλά πας εκεί εχουν αλλάξει και αλλάζουν πολλά ....

 

εύχομαι ότι πιο καλό για την υγεία του συναδέρφου μας.

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, Didonis said:

μη αφεθεί στην τύχη του.

Κίνηση πρώτη, πας ΤΣΜΕΔΕ πλ Κλαυθμώνος και ξεκινάς εκεί.

 

Το μόνο που έχω σίγουρο για διαγραφή χρεών είναι για χρέος προ 10 και χρόνια (δεν ξέρω σίγουρο διάστημα) που έχεις δικαίωμα διαγραφής με ανάλογη μείωση χρόνου ασφάλισης αν δεν κάνω λάθος.

Αλλά πας εκεί εχουν αλλάξει και αλλάζουν πολλά ....

 

εύχομαι ότι πιο καλό για την υγεία του συναδέρφου μας.

Ευχαριστώ πολυ, ειμαστε απο θεσσαλονικη και η αληθεια ειναι οτι σημερα που πηγα κ πηρα ενημερωτικο σημειωμα οφειλων δεν ειδα καποια προθεση απο την υπαλληλο να βοηθήσει-ενημερωσει, με το ζορι απαντουσε! Μηπως να απευθυνθω σε δικηγορο-εργατολογο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.