Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λογοθεραπεία και ΤΣΜΕΔΕ


gheret

Recommended Posts

Ακριβως, εκτος αν καταφερεις καποια αλλη συμφωνια (πολλοι το κανουν γιατι καταλαβαινουν οτι υπαρχει η δεδομενη αναγκη σου και οτι αν δεν πληρωθουν οπως συμφωνησεις το παιδί θα σταματήσει τις θεραπειες ... που δεν το θες)

Εγω π.χ. ειμαι πισω 2-3 μηνες στις πληρωμες. Ειναι θεμα εμπιστοσύνης που θα χτισεις με τον ιατρο.

Send from Tapatalk

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.

Αν αλλάξουμε τραπεζα (ΙΒΑΝ) που θέλουμε να καταθέτονται τα χρήματα από τα ιατρικά πρέπει να κάνουμε εξ' αρχής την διαδικασία εδώ στο site του ΤΣΜΕΔΕ (δήλωσης του ΙΒΑΝ) ή λόγω του ΕΟΠΥΥ δεν χρειάζεται αυτή η διαδικασία που τότε περνάγαμε από το ΤΣΜΕΔΕ για την επιβεβαίωση δήλωσης του λογαριασμού ?

Απλά θέλω να αποφύγω την βαβούρα επίσκεψης στο τ.ΤΣΜΕΔΕ.

Επίσης να πω ότι σε οποιαδήποτε αίτηση που υποβάλλουμε στον ΕΟΠΥΥ για την επιστροφή χρημάτων από ιατρικά δηλώνουμε το ΙΒΑΝ λογαριασμού πάνω στην άιτηση.

Απλά θέλω τα χρήματα να μην κατατίθενται στον όψεως του μηχανικού αλλά σε κάποιον προσωπικό λογαριασμό.

Το έχει κάνει κανείς δηλαδή στην πορεία ή σε κάποια άλλη διαδικασία στον ΕΟΠΥΥ να έχει αλλάξει ΙΒΑΝ ?ή να έχει δηλώσει διαφορετικό από αυτό που αρχικά δήλωσε στο site ?

Link to comment
Share on other sites

Στο παραπάνω ερώτημά μου, για την πληρότητα και για ενημέρωση, ανεβάζω την απάντηση που έλαβα από τον ΚΥΤ του τ.ΤΣΜΕΔΕ.

 

about_blank.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.