Μετάβαση στο περιεχόμενο

e-ΑΔΕΙΕΣ Σύστημα Έκδοσης Οικοδομικών Αδειών.


Recommended Posts

καλησπέρα,

στο e-άδειες είμαστε υποχρεωμένοι να ανεβάζουμε και το ιδιωτικό συμφωνητικό για τη συμφωνηθείσα αμοιβή ή μόνο τιμολόγιο - ΦΕΜ και έντυπο καθορισμού αμοιβών από το ΤΕΕ (όπου φαίνεται η συμφωνηθείσα αμοιβή)?

ευχαριστώ

Edited by Roy_Hobbs
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλησπέρα

Είμαι μέσα στο σύστημα για υποβολή ενεργητικής πυροπροστασίας, κλικάρω το Γεωχωρικό εντοπισμό αλλά βγάζει άσπρη οθόνη...κάνω ριφρες αλλά το αποτέλεσμα είναι το ίδιο!

Ξέρετε τι μπορεί να συμβαίνει?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ συνάδελφε για την απάντηση, αλλά προχθές με τον ίδιο browser (Firefox αυτό χρησιμοποιώ) έκανα το ίδιο πράγμα χωρίς πρόβλημα...σήμερα μουλάρωσε! 😈

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει πολλές φορές λογική αυτό, σε μένα στο Chrome στο 99% των περιπτώσεων ο γεωχωρικός εντοπισμός λειτουργεί κανονικά, αλλά το πιάνει μία στο τόσο και δεν...! Μόνο αυτό μπορώ να σκεφτώ, να κάνεις δοκιμή σε άλλο browser (Chrome, Edge κλπ), εκτός και αν συνάδελφος έχει να προτείνει κάτι άλλο

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2024 at 3:24 ΜΜ, Dimitris1450 said:

Καλησπέρα, προσπαθώ να υποβάλω μια αναθεώρηση έντυπης με βεβαίωση όρων δόμησης κατ. Ι, από την βεβαίωση είναι κλικαρισμένο στο σύστημα -άλλες εγκρίσεις- και χωρίς αρχείο δεν προχωράει, έχεις κανείς ιδέα τι να ανεβάσω, εφόσον όλες οι εγκρίσεις έχουν ανέβει σε διαφορετικά πεδία;

Επίσης βγάζει  παρατήρηση ---Να επιβεβαιώσετε την πληρότητα των μελετών και λοιπών δικαιολογητικών σε Άδεια με βεβαίωση όρων δόμησης, η οποία αποτελεί ευθύνη του διαχειριστή της αίτησης. Που υπάρχει στο σύστημα η επιλογή;

καλησπέρα, έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, έχετε βρει κάποια άκρη;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kijis said:

καλησπέρα, έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, έχετε βρει κάποια άκρη;

Καλησπέρα, ανέβασα μια ΥΔ πως δεν απαιτείται κάποια άλλη έγκριση, δεν ξέρω αν είναι απολύτως σωστό, αλλά το συζήτησα με υπάλληλο της αρμόδιας ΥΔΟΜ.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.