Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επανέλεγχος για παράταση εργοταξιακής παροχής


xaxa

Recommended Posts

Μου έτυχε το εξής και δεν μπορώ να βγάλω άκρη με τον υπάλληλο της διανομής της ΔΕΗ...Σε πιστοποιητικό για παράταση εργοταξιακής παροχής, αφού μου ζήτησε να δείξω μόνο 3 ρευματοδότες (και ας είναι 3Χ25 ο εργοταξιακός πίνακας), θέλει λέει και την ειδική σφραγίδα επανελέγχου, προκειμένου να δεχτεί το πιστοποιητικό... Τι ακριβώς είναι πάλι αυτό; Τι ακριβώς αναγράφει η σφραγίδα και από πότε ισχύει; Αν ξέρει κανείς κάτι please help....

Link to comment
Share on other sites

Πού πήγες και έπεσες lo 8-) ... Αυτή, αν δεν κάνω λάθος, είναι μια σφραγίδα που σου βάζει το σωματείο σου. Π.χ. οι ηλεκ/γοι μηχανικοί ΤΕ κανονικά την παίρνουν από την ΕΕΤΕΜ. Απορώ τι χρειάζεται σε εργοταξιακή παροχή.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι διπλωματούχος και στο Τ.Ε.Ε. ρώτησα ήδη και δεν γνωρίζουν τίποτα...! Τι λέει το κείμενο της σφραγίδας; Η σφραγίδα μου ήδη γράφει τον αριθμό της αδείας από το Υπ. Βιομηχανίας... Μα τι μπελάς είναι αυτός πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.