Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διακοπή ρεύματος σε κατάστημα


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΝΟΣ ΑΚΙΝΗΤΟΥ(καταστημα) ΚΑΙ Η ΔΕΗ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΕΚΟΨΑΝ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΟΥ  ΣΥΝΔΕΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΣΚΑΒΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ,ΔΙΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΣΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.ΣΤΟΝ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗ ΕΓΙΝΕ  ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΣΘΙΟ ΠΡΙΝ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΗΝΕΣ  Η ΠΑΡΟΧΗ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΧΡΩΣΤΕΙ.ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ,ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗ?? ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ Α.Φ.Μ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗ Η ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ?? 

Link to comment
Share on other sites

Ναι το χρέος αφορά το χρήστη του ακινήτου. Οπότε μπορείτε να κάνετε αίτηση για σύνδεση σε νέο χρήστη. Ωστόσο να γνωρίζεται ότι μπορεί να σας παιδέψουν....

Edited by maneni
Link to comment
Share on other sites

38 λεπτά πριν, maneni said:

. Ωστόσο να γνωρίζεται ότι μπορεί να σας παιδέψουν....

ποιος μπορει να τον πεδεψει κ γιατι?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, maneni said:

Ναι το χρέος αφορά το χρήστη του ακινήτου. Οπότε μπορίτε να κάνετε αίτηση για σύνδεση σε νέο χρήστη. Ωστόσο να γνωρίζεται ότι μπορεί να σας παιδέψουν....

Σέ τί πάνω μπορούν να μέ πεδέψουν

Edited by Μάριος Μερκουρόπουλος
Link to comment
Share on other sites

να φέρουν προσκόμματα για το χρέος. Εν πάση περιπτώση, όπως είπα το χρέος αφορά το χρήστη (για ακρίβεια αντίστοιχο όνομα στο λογαριασμό) οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Απλά το ανέφερα ώστε νε επιμείνετε σε τυχόν "περίεργες" καταστάσεις....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.