Μετάβαση στο περιεχόμενο

Kαλημερο...καλησπερο...καληνύχτες


X.R.Y.S.A

Recommended Posts

Δεν νομίζετε πως λείπει ένα topic για να κανουμε chatting όσο θα εκτυπωνονται τα σχέδια ????

 

Θα ήταν διασκεδαστικό αν επικοινωνούμε μεταξύ μας πέρα απο τα θέματα της εργασίας. Θα είναι ένας τρόπος να ''γνωριστούμε'' καλυτερα και να ''αδειάσουμε'' για λίγο το μυαλό μας.

 

Μπορούμε να μοιραζόμαστε επίκαιρα όχι απαραίτητα σημαντικά θέματα που απασχολούν την ημέρα μας και κάνουν αυτούς που τα διαβάζουν να γελούν ή να μας συμπαραστέκονται...

 

 

Καλησπέρα σας .. λοιπόν, φίλοι μου...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

για δες και αυτό...για τους ξενύχτηδες

 

http://www.michanikos.gr/showthread.php?t=198&page=2

 

δεν το βρισκεις λιγο ξεχασμενο????? ασε που αναφερεται σε καταναλωση αλκοολ και δεν βρισκω ομοιότητα με το τοπικ που εχω αναρτησει!!!!

βρίσκεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο πρεπει να ξενυχτησω σημερα για δωσω σχεδια νωρις αυριο το πρωι. Εχω φτιαξει φραπε σε βαζο και ακουω το νεο δισκακι αυτων -->

για να την παλεψω λιγο.
Link to comment
Share on other sites

Καιρό τώρα αναρωτιόμουν γιατί το φόρουμ δεν έχει παράλληλα και ένα chat. Υπάρχουν εφαρμογές php που παράλληλα με το φόρουμ υπάρχει και το chat. Φαντάζομαι όμως ότι θα μειωθεί το bandwidth και ίσως γι αυτό δεν εφαρμόστηκε μέχρι τώρα. Από την άλλη δεν είναι τίποτα να κατοχυρώσουμε το κανάλι #michanikos στο gr-net όπου εκεί όμως απαιτείται η χρήση παράπλευρων προγραμμάτων όπως το mirc.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στους ξενύχτηδες!!!Καλή επιλογή barracuda!! Ελπίζω να πρόλαβες!!

 

@cna: Ναι μέχρι στιγμής λόγω bandwidth δεν έχουμε κάνει κάτι τέτοιο αλλά όπως λές υπάρχουν άλλες εφαρμογές για αυτό. Για να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε όλους!!!!

 

περιμενω το πλαισιο να μου φέρει ρολλά για να εκτυπωσω!!!!!!

βαριέμαι!!!!! και ονειρεύομαι να πίνω γρανίτα φράουλα στην παραλία!!!!

λεω Χρύσα διακτινισου!!!! αλλα δεν πιάνει....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.