Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προς αναζήτηση περγκολά


philosopher81

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω ταλαιπωρηθεί εδώ και καιρό με το θέμα της πέργκολας. 

Θέλω να καλύψω το παρακάτω χώρο, σημειωμένο με κόκκινο, ο οποίος έχεις την ιδιαιτερότητα που βλέπετε στην επισυναπτόμενη φωτογραφία (παράγωνος). 

Το ουσιαστικό πρόβλημα είναι ότι οι άνθρωποι που έχω βρει μέχρι τώρα και έδωσαν προσφορά, δεν είχαν καλή γνώση του αντικειμένου με αποτέλεσμα να μη προχωρήσω ακόμα με κατασκευή.   

Η ερώτηση είναι απλή, υπάρχει κάποιος επαγγελματίας που να θέλει να αναλάβει τη κατασκευή? 

Το έργο είναι Αθήνα. 

 

ΥΓ: Η αλήθεια είναι ότι εδώ βρήκα σωτηρία και με το τζάκι γιαυτό και άνοιξα το θέμα 😃😃

 

pergola.png

Edited by philosopher81
Link to comment
Share on other sites

Παράγωνες πέργολες είναι ειδικής μορφής και πιθανά δεν τις παράγουν όλες οι εταιρείες στην Ελλάδα.

Το πρόβλημα είναι στο μάζεμα του πανιού που πρέπει να είναι ασύμμετρες οι δύο πλευρές του στα δοκαράκια που δένει και το κινεί.

Οπότε υπάρχει και όριο πόσο παράγωνη θα είναι η πέργολα.

 

Σε κάθε περίπτωση όμως δεν είναι επιτρεπτό η αναζήτηση επαγγελματιών ή υπηρεσιών στο Δημόσιο Φόρουμ και το θέμα κλειδώνει.

Δες στις Αγγελίες

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.