Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μεταλλικό Κτίριο / Σύμμεικτη Κατασκευή / Βόρεια Ελλάδα / Αναζήτησή Εταιρείας - Αρχιτέκτονα


Geo_Dimitrios

Recommended Posts

Καλή σας μέρα και χρόνια πολλά. Είμαι έτοιμος για την κατασκευή ισόγειας κατοικίας και είμαι σε αναζήτησή εταιρείας / αρχιτέκτονα που να ασχολούνται με μεταλλικά κτίρια / σύμμεικτες κατασκευές. Δεν θέλω να πάω στην κλασική κατασκευή. Ενδιαφέρομαι για μια ισόγεια κατοικία +- 120τ.μ. στα Γιαννιτσά του νόμου Πέλλας. Η αλήθεια είναι πως δυσκολεύομαι να βρω κοντά στην περιοχή μου ανθρώπους που να ασχολούνται με αυτό τον τύπο δόμησης. Έχω βρει στην Αθήνα αρκετές εταιρίες αλλά νομίζω ότι δεν είναι καλή ιδέα να είναι τόσο μακρυά και λόγω έξτρα κόστους αλλά και επειδή θα είναι δύσκολη η προσωπική επαφή που πρέπει να υπάρχει σε ένα τέτοιο πρότζεκτ.  Θα σας παρακαλούσα να μου προτείνετε κάποια εταιρία ή αρχιτέκτονα στην ευρύτερη περιοχή εάν γνωρίζετε.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by Geo_Dimitrios
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Geo_Dimitrios said:

.....Θα σας παρακαλούσα να μου προτείνετε κάποια εταιρία ή αρχιτέκτονα στην ευρύτερη περιοχή εάν γνωρίζετε.

....

Δεν είναι επιτρεπτό από τους κανόνες του φόρουμ να σας προτείνουμε συνάδερφο ή εταιρεία. 

Κάνεις αναζήτηση μόνος σου και επιλέγεις.

 

Το θέμα ολοκληρώθηκε και κλειδώνει

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.