Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μηχανική / Μαθηματικά


lpal

Recommended Posts

Καλησπέρα!

 

ψάχνω κάποια/ κάποιον να με βοηθήσει σ'αυτά τα δύο μαθήματα με ιδιαίτερα. ¨Οποια/ όποιος θεωρεί ότι έχει τον χρόνο, τη διάθεση και φυσικά, την δυνατότητα να το κάνει, ας στείλει πμ.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Για μάθημα μαθηματικών ίσως είναι καλύτερα να απευθυνθείς σε κάποιον μαθηματικό. Κάποιος επαγγελματίας μηχανικός είναι μάλλον δύσκολο να μπορεί να σε βοηθήσει (εδώ δεν τα καλοθυμόμαστε εμείς οι φοιτητές...).

 

Όσον αφορά τα μαθήματα μηχανικής εκτός και αν έχεις πολύ είδικούς λόγους (πχ έλλειψη χρόνου),θα είναι, κατά τη γνώμη μου πάντα, πέταμα χρημάτων. Υπάρχουν καλά βιβλία και το αντικείμενο δεν είναι και τόσο δύσκολο. Πάρε κάποιο βιβλίο και ξεκίνα μελέτη. Ούτως ή άλλως αν δεν κάτσεις να λύσεις ασκήσεις μόνος σου κανένα μάθημα δε θα σου προσφέρει κάτι.

 

Αν θές πες την ύλη που θέλεις και σίγουρα θα σου προταθεί κάποιο καλό σύγγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το link Chronism! Το υλικό είναι πάντα ευπρόσδεκτο.

Τα προβλήματά μου στη Μηχανική πάντως, ξεκινούν απο τα προβλήματά μου στα Μαθηματικά.

 

Με τους μαθηματικούς ξεκίνησα να το ψάχνω πριν από καιρό αλλα τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα με έκαναν να πω να ψάξω και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι το προβλημα?σε τι ειδους μαθηματικα?σε ποια σχολη εισαι?

 

στειλε pm .αν ειναι στο χερι μου,πολυ ευχαριστως να βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.