Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνεργάτες για Εγκατάσταση φωτοβολταϊκών


Recommended Posts

Γεια σας 

Σχεδιάζω να μετακομίσω στην επαρχία και να φτιάξω το σπιτι μου εκεί καθώς και μια φάρμα 

και σχεδιάζω να βάλω φωτοβολταϊκά για να τροφοδότησω με ρεύμα τα πάντα στο κτήμα 

έχω κάνει μια έρευνα και στην Ελλάδα και στο εξωτερικό για φωτοβολταϊκά συστήματα και έχω καταλήξει σε ένα πλάνο αλλά χρειάζομαι την βοήθεια και ενός έμπειρου ανθρώπου για να το επικοινωνήσω και να αρχίζει να παίρνει μορφή η ιδέα μου και η σκέψεις μου

δεν είμαι επαγγελματίας στον τομέα αλλά έχω αντίληψη σαν άνθρωπος σημαντικό για μπορέσουμε να συνεργαστούμε 

Και ψάχνω ανθρωπους να εργαστούμε μαζί να ανταλλάξουμε ιδέες να με βοηθήσουν στην αναζήτησή υλικων και να πάμε να το δημιουργήσουμε όταν έρθει η ώρα μέσα στους επόμενους μήνες 

φυσικά θα υπάρξει και ανταξια αμοιβή που θα αποφασιστεί από κοινού  και ότι άλλο χρειαστεί 

Αν ύπαρχει κάποιος ο οποίος να ενδιαφέρετε να συνεργαστούμε για αυτό το project ας επικοινωνήσει μαζί μου να πούμε παραπάνω πράγματα 

Ευχαριστώ εκ των προτερον

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ η αναζήτηση πελατών/ μηχανικού.

Μια αναζήτηση στο Internet θα σας δώσει πολλές επιλογές. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.