Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Ομολογώ ότι η παραίτηση του Theo με παραξένεψε αλλά όταν διάβασα και την παραίτηση του Παναγιώτη "καπάκι" άρχισα να σκέπτομαι ότι αυτές δεν είναι οικειοθελείς και, ίσως, κάτι άλλο συμβαίνει.

 

Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να απαντήσουν οι καλοί συνάδελφοι και εύχομαι να κάνω λάθος αλλά φοβάμαι για το χειρότερο.

 

Με λύπη σας δηλώνω ότι εδώ και καιρό διακατέχομαι από τους ίδιους φόβους.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η συνέχεια ή όχι της συμμετοχής τους ανεξάρτητα αν είναι συντονιστές πια ή όχι θα είναι η καλύτερη απάντηση στα παραπάνω ερωτήματα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η συνέχεια ή όχι της συμμετοχής τους ανεξάρτητα αν είναι συντονιστές πια ή όχι θα είναι η καλύτερη απάντηση στα παραπάνω ερωτήματα

 

'Εβαλα τη φράση ''εδώ και καιρό'' φίλε zaxoys γιατί οι δύο καλοί συνάδελφοι που παρετήθησαν πρόσφατα ήταν μόνο η αφορμή για μένα να γράψω όσα εδώ και καιρό διαισθάνομαι για το φόρουμ ''μας''. Δεν ξέρω αν και άλλοι συνάδελφοι αισθάνονται το ίδιο αλλά εγώ ''βλέπω'' μια σταδιακή και σιωπηρή αποστασιοποίηση μελών που με τις πλάτες τους κτίσθηκε αυτό το φόρουμ. Αισθάνομαι ότι κάτι ''τρίζει'', ότι έχουμε πρόβλημα στα θεμέλια του οικοδομήματος michanikos.gr. Αυτά για την ώρα και ειλικρινά εύχομαι να έχω παραισθήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κρατιέται μυστικό.Αφού μέσω p.m. θα μαθευτεί με γεωμετρική πρόοδο.Με την πάροδο του χρόνου ουσιαστικά ενεργός θα είσαι στο ένα από τα δύο.Ποιος θα γράφει τα ίδια πράγματα δύο φορές;

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε οι συντονιστές - υπερ συντονιστές σήμερα είμαστε και αύριο δεν είμαστε σε αυτή την θέση (είμαστε οι μηχανικοί της "διπλανής πόρτας" εξάλλου το σημαντικό είναι οι ίδιοι οι χρήστες που είναι στην ουσία το φόρουμ

και όπως ξαναέγραψα αλλού προσωπικα απέτυχα στον ρόλο μου ως s-mod να εμπεδώσω αυτό ακριβώς :sad:

 

Όπως και να έχει διαβεβαιώνω (και από εδώ) οτι προσπαθούμε μας είναι να κάνουμε οτι καλύτερο κρίνουμε ( πολλές φορές αποτυχημένα ) για το φόρουμ ΜΑΣ) αλλά ζητάμε την συνεισφορά σας για όλα αυτά

 

Ζητάω συγγνώμη από τους Παναγιώτη και Theo που βγήκα off topic στα περι αποχώρησης τους

Η άποψη μου είναι οτι ο χρόνος θα μας δείξει με την συνέχεια της συμμετοχής ή όχι των συγκεκριμένων συντονιστών

 

΄Συνάδελφε spy1551 ελπίζω να μην αναφέρεσαι σε εμένα και να περίμένεις να σου ανακοινώσω οτιδήποτε εγώ ,εγώ μπορώ να σου μιλήσω μόνο για το άτομο μου και να σου πω οτι η θέση του συντονιστή / υπερ συντονιστή είναι ιδιαίτερα ψυχοφθόρα

Link to comment
Share on other sites

Ζaxous , εσένα δε σε είδα καν , εκτός αν έχεις άλλο nickname δίπλα ;)

Γενικά μιλάω αφού πιστεύω ότι σε βάθος χρόνου θα υπάρχει διάσπαση και συμφωνώ με τον siradrab ότι κάτι τρίζει.

Κανένας δεν μπορεί να κριτικάρει τους συντονιστές γιατί αφιερώνουν πολύ από τον προσωπικό τους χρόνο.Με παρέξηγησες δεν έχω τίποτα με κανέναν moderator ( νυν ή πρώην).

Kαι δε νομίζω να έχει κανένας παράπονο από κανέναν σας.Όλοι έχουμε βοηθηθεί από αυτό το forum.Aπλά οι moderator έχουν προσφέρει παραπάνω.Το έχω ξαναγράψει , αυτά όλα που έχουμε μάθει από εδώ μέσα , έξω δε θα μας τα έδειχνε κανένας παλιός μηχανικός αφιλοκερδώς.

Απλά προσπαθώ να καταλάβω τι γίνεται και γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κρατιέται μυστικό.Αφού μέσω p.m. θα μαθευτεί με γεωμετρική πρόοδο.Με την πάροδο του χρόνου ουσιαστικά ενεργός θα είσαι στο ένα από τα δύο.Ποιος θα γράφει τα ίδια πράγματα δύο φορές;

 

Τι κρατιέται μυστικό και θα μαθευτεί με γ.π., φίλε spy? Χαμπάρι δεν πήρα.

Link to comment
Share on other sites

Τις ειλικρινείς μου ευχαριστίες στους δύο αποχωρήσαντες συντονιστές για την πολύ σηματική τους προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.