Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Για προσωπικούς και επαγγελματικούς λόγους ο ΑΞΙΟΛΟΓΟΤΑΤΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΑΡΗΣ_ΧΑΝΙΑ, αποφάσισε να αποχωρήσει από τη συντονιστική ομάδα.

 

ΟΛΟΙ εμείς που συμπορευθήκαμε στη συντονιστική ομάδα, λυπούμαστε για αυτή του την απόφαση και ελπίζουμε να είναι ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ.

 

Είμαστε σίγουροι ότι και ως απλό μέλος θα συνεχίσει απλόχερα την ανιδιοτελή προσφορά του στο φόρουμ και στους συναδέλφους.

 

Από μένα και από όλη τη συντονιστική ομάδα : ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΟΤΑΤΑ ΑΡΗ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα θερμό ευχαριστώ και από εμένα σε ένα πολύ αξιόλογο συνάδελφο με μεγάλη και πολυετή προσφορά τόσο με τις γνώσεις του όσο και με τις ενέργειές του σαν συντονιστής.

 

Άρη, εύχομαι η στάση σου να αποτελέσει παράδειγμα και για άλλους συναδέλφους στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Αποδεχόμενος τους λόγους που περιγράφει ο GRTOPO, θέλω και εγώ να ευχαριστήσω τον Άρη για την πολύτιμη, ουσιαστική και μακρόχρονη προσφορά του στο σύνολο των μηχανικών αφενός από τη θέση του συντονιστή αφετέρου από τη θέση άγνωστου, στους περισσότερους, αλλά πολύτιμου συμβούλου στα τεχνικά και άλλα θέματα.

 

Εύχομαι ΚΑΛΗ ξεκούραση (για λίγο διάστημα) και γρήγορη επάνοδο.

Link to comment
Share on other sites

Αρη εισαι ωραιος ρε φιλε!

 

Ευχαριστουμε για την ανιδιοτελη προσφορα και την πολυ ουσιαστικη βοηθεια που προσεφερες.

 

We want more!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.