Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Μιας και τον γνωρίζω και προσωπικά έχω να πω ότι αν θέλατε σαν συντονιστή ένα καλό μηχανολόγο και ένα πολύ καλό παιδί τον πετύχατε.

 

Εγώ δεν τον γνωρίζω αλλά η γνώμη ενός καλού μάστορα σε έναν χώρο μηχανικών έχει προσαυξημένο συντελεστή βαρύτητας.

 

Καλό συντονισμό Milto και νομίζω πως ο πιο πετυχημένος συντονισμός είναι όταν δεν θα χρειάζεσαι να κάνεις τίποτα και θα ρολάρουν όλα μόνα τους...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Didonis για τον καλό σου λόγο.

Από μηχανολόγους έχω πάρει πολλές φορές καλές κουβέντες από αρχιτέκτονες είσαι ο πρώτος.

Αυτό μου δίνει θάρρος μιας και μερικές φορές νιώθω έξω από τα νερά μου σε φόρουμ αποκλειστικά μηχανικών.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά από τη θέση του υπερ-συντονιστή το συνάδελφο achille για την έως τώρα προσφορά του στο Φόρουμ, από το πόστο του συντονιστή.

Τον περιμένουμε πλέον σαν απλό μέλος στο τεχνικό κομμάτι του, όπου οι αποδεδειγμένες γνώσεις του θα βοηθήσουν όλους μας.

Link to comment
Share on other sites

Αχιλλέα , σ' ευχαριστούμε για το χρόνο σου και τις γνώσεις σου !

 

Όποτε έχεις το χρόνο , ευπρόσδεκτη η συμμετοχή σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.