Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Τον ευχαριστω κι εγω και να τονισω πως θα μας λειψει ως επισης οτι τον περιμενουμε για περισσοτερες εποικοδομητικες συζητησεις.

 

Μακαρι ολοι οι μοντς να δειξουν την συνεση, αμεροληψια, σοβαρότητα και δικαιοσυνη που χαρακτηριζε τον φιλο Αχιλλεα.

Link to comment
Share on other sites

Engineer και χρήστες του φορουμ , καλησπέρα . Η ευχή '' καλή επιτυχία '' είναι λανθασμένη γιατί πολύ απλά '' κακη επιτυχία '' δεν υπάρχει . Η επιτυχία είναι επιτυχία χωρίς προσδιορισμό . Αυτό το έμαθα και εγώ απο τον φιλόλογο Δ / ντη του σχολείου που υπηρετώ , όταν στα θέματα των ενδοσχολικών εξετάσεων που του έδωσα να μου υπογράψει ευχόμουν στους μαθητές μου '' καλή επιτυχία '' μου έκανε την επισήμανση αυτή και τον ευχαριστώ γι΄αυτό . Εγω λοιπόν θα έλεγα σε όλους όσους ανέλαβαν αυτόν τον ρόλο - ευθύνη '' καλή επίδοση '' στο έργο τους προς όφελος όλων όσων συμμετέχουν σε αυτό το φόρουμ ( αν και προτιμώ τη λέξη συνάντηση ) .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και εγώ τον Αχιλλέα για τη μεγάλη προσφορά του στο forum και, κυρίως, για την εξαιρετική και αντικειμενική άσκηση των καθηκόντων του συντονιστή.

 

Καλή συνέχεια ως μέλος ...

 

 

Engineer και χρήστες του φορουμ , καλησπέρα . Η ευχή '' καλή επιτυχία '' είναι λανθασμένη γιατί πολύ απλά '' κακη επιτυχία '' δεν υπάρχει . Η επιτυχία είναι επιτυχία χωρίς προσδιορισμό . Αυτό το έμαθα και εγώ απο τον φιλόλογο Δ / ντη του σχολείου που υπηρετώ , όταν στα θέματα των ενδοσχολικών εξετάσεων που του έδωσα να μου υπογράψει ευχόμουν στους μαθητές μου '' καλή επιτυχία '' μου έκανε την επισήμανση αυτή και τον ευχαριστώ γι΄αυτό . Εγω λοιπόν θα έλεγα σε όλους όσους ανέλαβαν αυτόν τον ρόλο - ευθύνη '' καλή επίδοση '' στο έργο τους προς όφελος όλων όσων συμμετέχουν σε αυτό το φόρουμ ( αν και προτιμώ τη λέξη συνάντηση ) .

 

Ευχαριστώ και τον gavrilis για το καλό μάθημα ελληνικών που μας έκανε ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και εγώ τον Αχιλλέα για τη μεγάλη προσφορά του στο forum και, κυρίως, για την εξαιρετική και αντικειμενική άσκηση των καθηκόντων του συντονιστή.

Aυτο λεω κι εγω...

Αντικειμενικα σηκωνε φωτο του Χιτλερ και εδωσε το λαμπρο παραδειγμα βριζοντας στις υπογραφες του ως όφειλε ενας σωστος στυλοβατης του φορουμ αυτου...

 

Θα μας μεινουν αξεχαστα τα διχως ειρωνια σχολια του (prow ton παππο πχ), οι πάντα ελευθερες απο λογοκρισια παρεμβασεις του ως μοντ, καθως και η ηρωικη του εξοδος απο την πισω πορτα διχως να πει ενα "γεια χαρα νταν μαγκες!", πιστος στις παραδόσεις του saint duo...

Καλή συνέχεια ως μέλος ...

Πραγματικα το πιστευεις αυτο;;

 

@Spy

Το Εκτορας που κολλαει;

 

Προς μοντς-smods:

Παρακαλω δειξτε ανοχη στα φιλοπαιγμόνως λεγομενα μου...

Γνωριζετε καλα πως τωρα εχετε την ευκαιρια να διορθωσετε καποια πραγματα και να βαλετε τα πραγματα στην θεση τους.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να παραιτήθηκε λόγω δουλειάς (ένα μεγάλο project).

Oπότε αυτό είναι ευχάριστο για τα επαγγελματικά του.

 

Καλά αυτό με τον Χίτλερ Εmo , ήταν κορυφαία στιγμή έμπνευσης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.