Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ο petsagouris από σήμερα δεν θα είναι μέλος της ομάδας συντονισμού του Φόρουμ.

Τον ευχαριστώ από τη θέση του s-mod για την έως τώρα προσφορά του και για τις καλές του προθέσεις.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ... ξαλάφρωσα.

 

Τώρα που το ξαναθυμήθηκα, ilias είσαι τρομερός smod ρε συ, μπράβο για τότε που με banαρες :(

Σημείωση προς την υπόλοιπη ομάδα συντονισμού: Να τον προσέχετε τον ilias, άμα του πειράξετε τον saltapidas γίνεται Τούρκος.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρία του παραπάνω μηνύματος του petsagouris θα ήθελα να πω μόνο τούτο, ότι οι Κανόνες συμμετοχής είναι εδώ για να είναι απολύτως σεβαστοί απ΄όλους, απ΄όλους όμως.....μέλη, mods, smods.

 

Το πρώτο πράγμα που προσπάθησα να περάσω στην ομάδα από τη στιγμή που ανέλαβα αυτή τη θέση είναι ότι δεν μπορούμε να απαιτούμε από τα μέλη να μας σέβονται΄όταν εμείς πρώτοι δεν θα τα σεβόμαστε, δεν μπορούμε να ζητάμε από τα μέλη να τηρούν τους Κανόνες όταν εμείς πρώτοι δεν θα τους τηρούμε.

 

Η δημόσια τοποθέτηση μου σε κάποια στιγμή μεγάλης κόντρας κάποιων μελών με μέλη της συντονιστικής ομάδας, ότι δηλαδή δεν πρέπει να μας βλέπουν ως εμείς (=τα μέλη) και εσείς (=η ομάδα συντονισμού) ήταν ειλικρινής και αποτελούσε τη θεμελίωση της δράσης μας.

 

Και αυτό σημαίνει ότι είμαστε όλοι ίσοι και όλοι ισάξια υπόλογοι ένατι των ενεργειών μας.

Δεν υπάρχει ένα μέτρο και ένα σταθμό και επιλεκτική συμπεριφορά.

Ίσα μέτρα και ίσα σταθμά για όλους.

Τουλάχιστον αυτό προσπαθούμε άσχετα εάν δεν το πετυχαίνουμε πάντα.

 

Όποιος μπορεί να συμμετέχει, να προσφέρει και να ιυοθετήσει αυτό τα αίσθημα δικαιοσύνης που τουλάχιστον προσπάθούμε να πείσουμε ότι θέλουμε να ισχύει, είναι ευπρόσδεκτος μαζί μας και μιλάω για όλους, ομάδα συντονισμού και μέλη.

 

Το παρόν μήνυμα δεν απευθύνεται σε σένα φίλε petsagouris αλλά είναι μία γενική τοποθέτηση.

Εξάλλου δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι και σ΄ευχαριστώ για ακόμη μία φορά για τις αποδεδειγμένα καλές προθέσεις και για σχέδια που είχες για την ανάπτυξη του Φόρουμ.

Τουλάχιστον αυτό είμαι σε θέση να το γνωρίζω και το έχω γράψει και δημόσια, στηρίζοντάς σε.

 

Δεν έχω κάτι άλλο να πω επί του παρόντος.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ότι οι Κανόνες συμμετοχής είναι εδώ για να είναι απολύτως σεβαστοί απ΄όλους, απ΄όλους όμως.....μέλη, mods, smods.
Μην τα λέτε έτσι απότομα !!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@ilias, άρες μάρες και σάπια λόγια. Δεν πείθομαι γιατί αυτά που λες είναι ουτοπικά. Τα φόρουμ δεν μπορεί να έχουν δημοκρατική διαχείριση.

Δεν έχω άμεσα τον χρόνο να κάτσω να το αναλύσω ούτε είναι και ο τόπος. (Άσε που δεν θέλω να πεταχτεί ο saltapidas να τα χώνει τώρα και στραπατσαριστεί το θέμα.)

 

 

 

Ψηφοφορία για τον Pappos

 

***************************************

 

Προσβολή μέλους του Φόρουμ

ilias

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω μεγαλοι ανθρωποι, δεν μπορουμε να συννενοηθουμε, εστω να κανουμε υποχωρησεις λιγο απο δω, λιγο απο κει, τρωγομαστε με τα ρουχα μας.

Ο ενας με τον αλλο, ο αλλος με τον παραλλο, ο παραλλος με τον ταδε θεσμο ή δεν ξερω τι.

 

Δεν μου αρεσει καθολου αυτο που γινεται. Μα καθολου.

Εγω εδω μπηκα να ξεστραβωθω λιγο, να ανταλλαξω καμια αποψη σαν ανθρωπος, οχι να παιζω μπουνιες.

Τεσπα... τζαμπα γραφω μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Ψηφοφορία για τον Pappos:***************************************

 

Υπάρχει και άλλη ψηφοφορία

 

***************************************

 

 

Προσβολή μέλους του Φόρουμ

ilias

Link to comment
Share on other sites

petsagouris

 

Καλώς όρισες πάλι στην ομάδα των ελεύθερων users.

 

Χωρίς το άγχος και τα πρέπει του όποιου συντονισμού.

Ολόψυχα απόλαυσέ το πάλι είναι μια χαρά.

 

Ευάερα ευήλια και με μπόλικη πρασιά ....:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσει καθολου αυτο που γινεται. Μα καθολου.

Εγω εδω μπηκα να ξεστραβωθω λιγο, να ανταλλαξω καμια αποψη σαν ανθρωπος, οχι να παιζω μπουνιες.

Τεσπα... τζαμπα γραφω μου φαινεται

Συγνώμη από μέρους μου ckiriako. Δεν είχα αντιληφθεί ότι δεν είχες αντιληφθεί.

 

 

Χωρίς το άγχος και τα πρέπει του όποιου συντονισμού.

Ολόψυχα απόλαυσέ το πάλι είναι μια χαρά.

 

Ευάερα ευήλια και με μπόλικη πρασιά ....:D

Ευχαριστώ Didonis, είναι όντως τόσο ωραία εδώ :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.