Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Γιώργο πως και έτσι; Δεν το περίμενα..... Σε είχα για τελευταίο να την κοπανησεις.

Μετά από δύο μήνες που σταμάτησες δεν νιώθεις ήδη καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .

 

Δεν την κοπάνησα ακριβώς . Απλά , μετά από δύο χρόνια σε "επιτελικό" πόστο , έκρινα ότι έκανα τον κύκλο μου αφήνοντας τη θέση μου σαν ένα κίνητρο για να δραστηριοποιηθούν και άλλα ικανά άτομα και να προσφέρουν μέσα από θέσεις ευθύνης.

 

Παραμένω στη διάθεση της ομάδας διαχείρισης ώστε να βοηθήσω σχετικά με ειδικά θέματα που άπτονται της πλατφόρμας ή με δυσκολίες που τυχόν προκύψουν.

Edited by gvarth
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι ο Γιώργος έχει αποχωρήσει ουσιαστικά μόνο ως προς τα δικαιώματα...διότι στις υποχρεώσεις του παραμένει ακέραιος....

Και για να γίνω πιο συγκεκριμένος είναι από τους πιο τυπικούς στα διάφορα λάθη, ανακρίβειες κλπ όλου του φόρουμ, για τα οποία μας ενημερώνει σε καθημερινή βάση και προβαίνουμε στις διορθώσεις...:)

Link to comment
Share on other sites

off topic

 

Να σας εκμυστηρευτώ και κάτι: Από την ημέρα που μπήκα στην ομάδα συντονιστών, όλα καλά τα παιδιά κλπ, αυτός ο Didonis με έχει ξεσκίσει στην αγγαρεία και στο καψόνι!

Την μία Γερμανικό, την άλλη Πλοίο της αγάπης, την τρίτη να παλέψω με το τέρας ...έλεος πια!!! ;)

 

end off topic

 

(Βλέπω κανένα Ηλία να έρθει να μας μαζέψει όλους....)

Link to comment
Share on other sites

Να σας εκμυστηρευτώ και κάτι: Από την ημέρα που μπήκα στην ομάδα συντονιστών, όλα καλά τα παιδιά κλπ, αυτός ο Didonis με έχει ξεσκίσει στην αγγαρεία και στο καψόνι!

 

Μούτρο παιδί μου , μούτρο . Σαδιστής μας προκύπτει :mrgreen: . Εκδηλώθηκε η ... κρυφή πληγή :smile:

 

(Βλέπω κανένα Ηλία να έρθει να μας μαζέψει όλους....)

 

Όχι μόνο να μας μαζέψει αλλά και να μοιράσει κάμψεις πρέπει γιατί εκτροχιαστήκαμε ... :smile:

Link to comment
Share on other sites

τώρα το είδα γιατί ήμουν εκτός νετ για καιρό. Ευχαριστούμε τον Γιώργο είναι υπόδειγμα προσφοράς μακάρι όσοι ακολουθήσουν να του μοιάσουν

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.