Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καλοκαιρινές διακοπές 2009


giannist

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 165
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μερικες μέρες στα Κύθηρα τον Αύγουστο, δεν έχω ξαναπάει, αλλά έχω ακουσει ότι είναι καλά.

..

 

Τα Κύθηρα είναι υπέροχα!!

 

Πήγα το 2004 (επί Ολ. αγώνων) και πέρασα αξέχαστα.

Σίγουρα θα ξαναπάω.

 

Πεντακάθαρα νερά, ωραίες παραλίες, ωραίες διαδρομές, πολύ καλό φαγητό (ιδιαίτερα στα χωριά).

Μονο μην περιμένεις νυχτερινή ζωή.

 

 

Εγώ, λόγω μικρού νέου μέλους της οικογενείας, ψάχνω ένα μέρος βατό και ήσυχο φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, λόγω μικρού νέου μέλους της οικογενείας, ψάχνω ένα μέρος βατό και ήσυχο φέτος.

Λευκάδα.

 

Αν θες στείλε πμ να σου δώσω τηλέφωνα από ενοικιαζόμενα δίπλα από φαγητό, θάλασσα και πόλη στα 15min

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όσο το κοιτάω το ποτάμι στο έργο, τόσο σκέφτομαι να βουτήξω! Αλλά μετά συνειδητοποιώ ότι "φάκα Panoply μου έπιασε τη φτέρνα" (όχι Adidas, μόνο ο Τζίμης Πανούσης έχει τέτοια) κι ότι είναι μακριά ακόμα η θάλασσα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέχρι στιγμής βολεύομαι στη μπανιέρα!

Κάτσε να μη βολευτώ και όλο το καλοκαίρι εκεί!:(:(:(

 

χαχαχαχα!

 

κανενα σκ θα την σκαπουλαρεις,τι στο καλο!

Link to comment
Share on other sites

Τα δύο μεγαλύτερα παιδιά είναι για μπανάκια στη γιαγιά τους και το μωρό μαζί. Διακοπές δεν προβλέπονται πλην 1-2 εβδομάδων που θα κλείσουμε τον Αύγουστο και θα πάμε και εμείς στην "γιαγιά" στο Ναύπλιο.

 

Για Λευκάδα που άκουσα είναι πολύ ωραία ειδικά για οικογένειες. Κύθηρα θέλω κι εγώ να πάω αλλά πότε;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.