Μετάβαση στο περιεχόμενο

''Λαστίχωμα'' γηπέδων


Recommended Posts

Φίλε achille

 

Σου έχω απαντήσει ήδη.

 

Ακόμη:ο κόσμος διαβάζει κ κρίνει,ανάλογα με την ικανότητα αντίληψης που έχει.Αν εσύ κρίνεις τις προθέσεις μου για τις δημοσιεύσεις μου ανήθικες κ αντιδεοντολογικές,τότε αυτό δεν έχει να κάνει με την ουσία του θρεντ.

 

Κατά τα άλλα,δεν θα βγουν κ πολλά καλά αποτελέσματα από τη δική σου προσπάθεια να με κρίνεις (οι παρανομίες που αναφέρω έχουν συντελεστεί κ δεν θα θεραπευτούν-ανεξάρτητα από τις δικές μου προθέσεις να τις αναφέρω),οπότε αν θες μπορείς να πεις κ εσύ τις δικές σου εμπειρίες εδώ μέσα με τρόπο που εσύ νομίζεις,ή να συνεχίσεις να σπαμάρεις κ να μου σπάς τα νεύρα!:lol:Αν σε καλύπτει,τότε ζητώ στο πρόσωπό σου συγγνώμη αν άφησα υπονοούμενα που θίγουν μία μερίδα συναδέλφων,που πήρες την πρωτοβουλία να εκπροσωπήσεις.

 

Καλή σου μέρα,ειλικρινά κ συναδελφικά.

 

ps:σου χρωστάω μία απάντηση στο θρεντ των Η/Χ σχετικά με ους όρους δόμησης.Επειδή όμως πρόκειται σύντομα να προσβάλλω το Π.Δ. με καθαρά κερδοσκοπικές προθέσεις,μόλις καταθέσω θα αναρτήσω με quote στο δικό σου ποστ την κατάθεσή μου.Πιστεύω ότι τότε θα σε καλύψω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 31
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Συνεχίζεις να υπεκφεύγεις, να μου προσάπτεις εκπροσώπηση παρανομούντων (lol)...

 

Αλλά δεν απαντάς επί της ουσίας.

 

Συνεχίζεις να ζητάς "μη ηθικό" κίνητρο;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.