Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέος τρόπος διαφήμισης κατασκευαστικής;


erling

Recommended Posts

Χτυπάει το τηλέφωνο πριν από λίγο.

Το σηκώνω και ακούω :

"Ακούτε ηχογραφημένο μήνυμα. Η εταιρεία (δεν θυμάμαι τίτλο) κατασκευές, κλείνοντας τα (δεν θυμάμαι) χρόνια άρτιας (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων) κατασκευής σας προσφέρει μια μεζονέτα στην Χαλκιδική (αυτό το θυμάμαι) στο ποσό των Χ χρημάτων κλπ κλπ. Πατήστε το 1 για να μιλήσετε με συνεργάτη μας κλπ κλπ."

 

 

Ή μήπως απέλπιδα προσπάθεια πώλησης?

Link to comment
Share on other sites

Χεχ σαν απελπισμένοι μεσίτες ακούγονται! :)

Τα χρήματα ήταν ευκαιρία για την μεζονέτα ή αναμενόμενη τιμή?:P

Δεν έχει δουλειά αυτόν τον καιρό λέμε. :(

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν έδινα σημασία στο τι έλεγε μέχρι που κατάλαβα τι έλεγε.... (στο τέλος δηλαδή) :) :) Για αυτό και δεν θυμάμαι λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν έδινα σημασία στο τι έλεγε μέχρι που κατάλαβα τι έλεγε....

δηλαδή για κανα λεπτο κρατούσες το ακουστικό για ομορφια στ'αυτι απ'οτι καταλαβα

 

και δε μου λες erling? οταν το σηκωσες, πες μου ότι ηταν τόσο real το χαιρεται από την κονσερβα τηλεφωνημα που ειπες και συ χαιρεται :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς rigid αλλά όχι και ένα λεπτό. Μιλούσε γρήγορα και όταν πήγα να το κλείσω άκουσα αυτό για την μεζονέτα.

Στην αρχή νόμιζα πως είναι από κανέναν ΟΤΕ, COSMOTE για κανένα απλήρωτο λογαριασμό και δεν έδινα σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς rigid αλλά όχι και ένα λεπτό. Μιλούσε γρήγορα και όταν πήγα να το κλείσω άκουσα αυτό για την μεζονέτα.

Και λες τι γίνεται μας χαρίζουν κάνα εξοχικό ε?:)

Πάντως και γω έχω καλημερίσει τηλεφωνητές!:):)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.