Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΑ ΑΡΡΥΘΜΙΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ


Recommended Posts

Μετά από δικαστική απόφαση, κρίθηκε το ρυμοτομούμενο τμήμα της ιδιοκτησίας μου, πολεοδομικά αρρύθμιστο.
Προκειμένω να ληφθεί σχετική απόφαση  (επανυποβολή ρυμοτόμησης - μερική εαπανυποβολή - άρση) από την Αρχή (ΥΠΕΝ),απαιτείται η υποβολή προς το ΥΠΕΝ σχετικής αιτήσεως συνοδευομένης από παραστατικά.Σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε αναλυτικά ποια παραστατικά θα πρέπει να συνοδεύουν την αίτηση μου;

Link to comment
Share on other sites

49 λεπτά πριν, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ12 said:

... να μου πείτε αναλυτικά ποια παραστατικά θα ....

Με Τεχνικό Γραφείο Μηχανικών με εμπειρία και σε Τοπογραφικές υπηρεσίες έδωσες τις αποφάσεις και τα δεδομένα που έχουν συμβεί να σου βρει τις βέλτιστες λύσεις?

(πρώτα απ΄ όλα πρόσφατο Τοπογραφικό Διάγραμμα έχεις κάνει?)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Το  τοπογραφικό διάγραμμα που διαθέτω είναι αυτό που συνοδεύει το συμβόλαιο αγοράς της κατοικίας , προ 23 χρόνια δηλαδή. Εγώ ευρίσκομαι στη πόλη του Βόλου ***

Η αναζήτηση μηχανικών, επαγγελματιών και γενικώς πάροχων υπηρεσιών δεν επιτρέπεται σε θέματα του φόρουμ. To μήνυμά σου έχει τροποποιηθεί καταλλήλως. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ

Pavlos33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.