Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άνοιγμα κλειστών επαγγελμάτων


Anastasia

Recommended Posts

από την άλλη ίσως, μόνο μαχαίρι κόβονται, γιατί το βάζεις σαν θέμα στην αρχική συμφωνία ότι δεν δέχεσαι επιταγή, πληρωμές με την πρόοδο της εργασίας και εξόφληση με την παράδοση. Αλλιώς, σου λέει ο άλλος, έλα μωρέ, τί δύο, τί τρεις μήνες, στον ένα μήνα χάθηκες ; και πάει λέγοντας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 516
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγνώμη για το άσχετο, αλλά ξέρει κανείς τι θα γίνει την Πέμπτη;

Είχαν πει για καταλήψεις πολεοδομιών, έχετε τίποτα στα υπ'όψιν; Αν ναι, σε ποιά περιοχή;

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=243889

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά γελοίο μου ακούγεται αυτό.........!:lol:

 

Κατάληψη σε Πολεοδομίες.......αντί να πιάσουμε τους ελεγκτές που κάνουν ένα κάρο εξωτερικές δουλειές (για έναν στην περιοχή μου έχω να πώ ένα πράγμα: 158 οικ. άδειες ΜΟΝΟ μέσα στο 2009........!) κ να τους σπάσουμε τα παϊδια, προτείνουμε την ανοησία της ανοησίας ω ανοησία.......

 

Σιγά ρε μην παίξουμε κ μπιρίμπα το βράδυ κατά τη διανυκτέρευση της κατάληψης.........

 

ΑΥΤΑ συμβαίνουν κ τα μέτρα περνάνε χωρίς να ανοίξει ρουθούνι, ΑΥΤΑ.Πολύ καλά μας κάνουν λοιπόν, αφού είμαστε γελοίοι, να μας συμπεριφέρονται γελοία.

 

''Μηχανικοί όλου του κόσμου ενωθείτε κ καταλάβετε τις Πολεοδομίες!!''

 

Θα ήθελα να ήξερα ποια πλειοψηφία αποφασίζει τέτοιες μαλακίες.........

Link to comment
Share on other sites

.......(για έναν στην περιοχή μου έχω να πώ ένα πράγμα: 158 οικ. άδειες ΜΟΝΟ μέσα στο 2009........!.

Αυτό δεν το ήξερα, έχω μείνει πολύ πίσω λοιπόν.

Η κατάσταση έχει ξεφύγει εντελώς.

Link to comment
Share on other sites

Καποιοι υπογραφουν αυτες τις μελετες......

 

Αυτοι φταινε...!!!!!!

 

Άσε μας ρε terry ''αυτοί φταίνε''...........δηλαδή αν είχες εσύ στο σπίτι μωρό να κλαίει κ σου κούναγε ο άλλος (για κάτσε να κάνω ένα πρόχειρο υπολογισμό ) 400.000 ευρώ / έτος κ τα υπόλοιπα δικά του ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ, εσύ μου λες ότι θα του έλεγες ''όχι''....

 

Εγώ προσωπικά, όχι μόνο θα υπέγραφα, θα φόραγα κ μια στολή κόκκορα κ κάθε πρωί στις 4 θα έβγαινα στην πλατεία κ θα έκανα κικιρίκου.....

Link to comment
Share on other sites

Και που ξερεις τοτε οτι και ο ΔΥ δεν εχει το μωρο να κλαει????

 

Αλλα και στο παραδειγμα που εφερες παλι αυτος ο μηχανικος φταει...Μεχρι και πριν απο 1 χρονο δουλεια μπορουσε να βρει....

Link to comment
Share on other sites

από την άλλη ίσως, μόνο μαχαίρι κόβονται, γιατί το βάζεις σαν θέμα στην αρχική συμφωνία ότι δεν δέχεσαι επιταγή, πληρωμές με την πρόοδο της εργασίας και εξόφληση με την παράδοση.

εννοείται πως δεν παίρνουμε επιταγές

Αρκετά γελοίο μου ακούγεται αυτό.........!:lol:

 

............

 

Σιγά ρε μην παίξουμε κ μπιρίμπα το βράδυ κατά τη διανυκτέρευση της κατάληψης.........

 

ΑΥΤΑ συμβαίνουν κ τα μέτρα περνάνε χωρίς να ανοίξει ρουθούνι, ΑΥΤΑ.Πολύ καλά μας κάνουν λοιπόν, αφού είμαστε γελοίοι, να μας συμπεριφέρονται γελοία.

 

''Μηχανικοί όλου του κόσμου ενωθείτε κ καταλάβετε τις Πολεοδομίες!!''

 

Θα ήθελα να ήξερα ποια πλειοψηφία αποφασίζει τέτοιες μαλακίες.........

χα χα

αυτό μου θυμίζει τα παιδάκια που απειλούν πως δε θα φάνε το φαι τους !!!

μεγάλο πλήγμα ... οι μηχανικοί δε θα μπορούν να δουλέψουν!

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε γελοίοι γιατί αντί να αναδείξουμε τα προβλήματα του κλάδου φωνάζουμε για αμοιβές που δεν τις ακούμπησαν ΚΑΘΟΛΟΥ και οτι ίσχυε παλαιά θα ισχύσει και τώρα κοινώς νόμιμη έκπτωση.

 

Ήθελα να ξερα ποιοί παίρνουν αυτές τις αποφάσεις και ποιούς εκπροσωπούν. Εμένα πάντως σίγουρα όχι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.