Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συζήτηση για την Τράπεζα Αττικής


TheoTDM900

Recommended Posts

TheoTDM900, προφανώς αυτοί που έχουν συναλλαγές με την Αττικής, τους συμφέρει αυτό που κάνουν.

 

Η περίπτωσή σου, δηλαδή ότι παρότι είσαι μηχανικός (και άρα εν μέρει ιδιοκτήτης) δεν σε εξυπηρετήσανε, δεν σημαίνει κατ'ανάγκη ότι η Αττικής έσφαλε.

Link to comment
Share on other sites

Κώστα το θέμα δεν προέκυψε σαν ζητούμενο συζήτησης εδώ, λόγω της μη άρνησής της σε μένα.

 

Σιγά τα αυγά !!

 

Γενικά μιλάω αλλά και ειδικά8-)

Link to comment
Share on other sites

Διαχειρίζονται λεφτά. Το ότι είναι αποθεματικά του ΤΣΜΕΔΕ δεν θα έπρεπε (αν και μου αρέσει και μένα) να αποτελεί λόγο για ειδική μεταχείριση των μετόχων του ΤΣΜΕΔΕ, δηλαδή των μηχανικών.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Εδώ και μια εβδομάδα έχει πρόβλημα το online τους, έτσι μου λένε.

Σήμερα όμως άκουσα, από δύο διαφορετικές πηγές, ότι πάει για φούντο.

Έχει μάθει κανένας τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι και γω πηγα την περασμενη Τεταρτη και μου ειπαν οτι δεν μπορουν να με εξυπηρετησουν....αλλα αυτη τη βδομαδα δεν πηγα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στην Αττικής έχουμε όλα μας τα χρήματα γιατί μας κάνει πολύ καλά επιτόκια στις προθεσμιακές καταθέσεις. Μπορεί όμως να υπάρχουν και καλύτερα, αλλά από πρόχειρο ψάξιμο δεν βρήκα.

 

Πάντως τώρα τις τελευταίες εβδομάδες είχαν πρόβλημα με το μηχανογραφικό σύστημα και δεν μπορούσαν να μου ενημερώσουν οτι κατατέθηκαν χρήματα στο βιβλιάριο οπότε εγώ δεν μπορούσα να πάρω χρήματα..... την προηγούμενη εβδομάδα πήγα για ανάληψη και την έκαναν με τον παλαιό χειρόγραφο τρόπο. Επειδή δεν είχα ανοίξει το βιβλιάριο στο υποκατάστημα που έκανα την ανάληψη έπαιρναν τηλέφωνο στα κεντρικα και ρωτούσαν κάτι για τα στοιχεία μου.

 

πλέον μετά από αυτό δεν έχω και τις καλύτερες απόψεις για αυτή την τράπεζα.

Link to comment
Share on other sites

Εχουν ακομα προβληματα...τουλαχιστον και την προηγουμενη βδομαδα που πηγα εγω...

 

ειχαν και τα ΑΤΜ προβλημα..

 

Προσοχη..!!! μπορειτε να εξυπηρετηστε και απο ΑΤΜ της Εμπορικης χωρις ΚΑΜΙΑ επιβαρυνση...

Link to comment
Share on other sites

Χμ... μετά από ένα μήνα ξαναβλέπω το e-banking. Αλλά το μισό μενού λείπει, το άλλο μισό δεν ξέρω αν δουλεύει (μολονότι είναι στην θέση του), και τα αναγραφόμενα υπόλοιπα λογαριασμών -λέει ότι- μπορεί να είναι λάθος...

 

:(:(:( Η τράπεζά μου! τι έπαθε η τράπεζά μου, θα γίνει καλά;:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.