Μετάβαση στο περιεχόμενο

Όλοι διακοπές ...


iliekater

Recommended Posts

Μα αγαπητέ μου φίλε μου ilias, οι καλύτερες ιδέες και συλλήψεις πραγματοποιούνται μόνο υπό την επήρεια αλκοόλ.

 

Αλλά και πάλι τονίζω ότι ουδεμία σχέση έχω με αλκοολούχα ποτά. Γιατί πολύ απλά δεν πίνω. Σχεδόν ποτέ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 31
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα αγαπητέ μου φίλε μου ilias, οι καλύτερες ιδέες και συλλήψεις πραγματοποιούνται μόνο υπό την επήρεια αλκοόλ.

Σ΄αυτό συμφωνώ απόλυτα;)

 

Αλλά και πάλι τονίζω ότι ουδεμία σχέση έχω με αλκοολούχα ποτά. Γιατί πολύ απλά δεν πίνω. Σχεδόν ποτέ...

Αλλά για πες μου:rolleyes:.............πως ξέρεις ότι οι καλύτερες ιδέες και συλλήψεις πραγματοποιούνται μόνο υπό την επήρεια αλκοόλ όταν ισχυρίζεσαι το παραπάνω??:P

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει ότι κάτι τέτοιο δύναται να πραγματοποιηθεί. Δεν ξέρω όμως διότι δεν έχω κάποια προσωπική εμπειρία. Απλά το έχω διαβάσει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει ότι κάτι τέτοιο δύναται να πραγματοποιηθεί.

Μη τα πιστεύεις αυτά, κάτι αμπελοφιλόσοφοι τα γράφουν σε κάτι μεταφράσεις που κάνουν τελειωμένοι

Link to comment
Share on other sites

οεοεοεοε

 

μόλις γύρισα στον καναπέ

 

michanikos.gr ξανά

 

για να βάλω μυαλό

 

που μου ήθελα και διακοπές

 

Σιχαίνομαι τις διακοπές για τον εξής λόγο:ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ και ψυχοπλακώνομαι.Τουλάχιστον η δουλειά δεν σε κρεμάει ποτέ,γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ....:lol:

 

Κ επειδή είμαι κ μόνος χωρίς το ζουζούνι μου κ βαριέμαι κ ψυχοπλακώνομαι,ΤΣΑΑΑΑΚ============έβαλα το τζινάκι μου!!!!

 

καλή σεζόν να έχουμε,όπως κ οι ξενοδόχοι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες zavi στην πραγματικότητα. Διότι αυτό που ζούμε είναι μια καταναγκαστική κατάσταση για λόγους διαβίωσης. Είμαστε τα γρανάζια του συστήματος. Δεν μπορούμε να πράξουμε αλλιώς. Η ζωή τελικά είναι μια μικρή οπτασία, μια φευγαλέα ματιά στην κλειδαρότρυπα του παραδείσου...

Link to comment
Share on other sites

Σιχαίνομαι τις διακοπές για τον εξής λόγο............

Έκανες καλά καλά διακοπές και μετά τις σιχαίνεσαι κιόλας!:):)

Εγώ ακόμα τη μπανιέρα γεμίζω:(........αλλά που θα πάει!

 

............ Η ζωή τελικά είναι μια μικρή οπτασία, μια φευγαλέα ματιά στην κλειδαρότρυπα του παραδείσου...

Ααααα αυτός έχει προοδεύσει πολύ ρε στον τομέα του (Φιλοσοφία πλέον)!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.