Μετάβαση στο περιεχόμενο

Όλοι διακοπές ...


iliekater

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 31
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Διότι αυτό που ζούμε είναι μια καταναγκαστική κατάσταση για λόγους διαβίωσης. Είμαστε τα γρανάζια του συστήματος. Δεν μπορούμε να πράξουμε αλλιώς. Η ζωή τελικά είναι μια μικρή οπτασία, μια φευγαλέα ματιά στην κλειδαρότρυπα του παραδείσου...

 

 

Φίλε,σου έχω λύση ΒΟΜΒΑ στο πρόβλημά σου:

 

Ξεκίνα το Battlestar Galactica,φτιάξου με κάποιο τρόπο,όποιον σου ταιριάζει (αφού δεν πίνεις αλκοόλ) κ θα δεις ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ :):)

 

Η σειρά είναι Χ-Α-Σ-Ι-Μ-Ο.Δες τη κ τα ξαναλέμε!!!!!!!!

 

όσο για το τί είναι η ζωή:μπορούμε να τα πούμε καλύτερα στο φόρουμ των ροδόσταυρων...:lol:

 

@rigid:ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ZAVI CENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:δεν αντέχω άλλο ρε κολλητέ,θα με πεθάνεις..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πάρε τηλ όταν έρθεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν αληθινοί ροδόσταυροι σήμερα...(Ερμής ο τρεισμέγιστος)

 

Οι ροδόσταυροι που υπάρχουν σήμερα δεν γνωρίζουν για την πραγματική ερμητική φιλοσοφία...

 

φιλοσοφία...τι μικρή λέξη πόσο μεγάλη γνώση...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα,pappos

 

αν θες να καούμε,προτείνω να το κάνουμε σε άλλο φόρουμ,σου πρότεινα ήδη.

 

Επειδή θέλω να μείνω υγιής κ μάλιστα πληρώνω ένα σκασμό λεφτά για να παραμείνω,σε ''παρατάω'' όσο πιό ανώδυνα κ ευγενικά μπορώ :lol:

 

Δες τη σειρά που σου πρότεινα,κ τα ξαναλέμε.

 

Εξ' άλλου,είμαστε ήδη εκτός θέματος,κ μάλιστα στο παρόν μας ΞΕΝΕΡΩΝΕΙΣ :lol:-πλάκα κάνω ε.......

Link to comment
Share on other sites

 

Ξεκίνα το Battlestar Galactica,φτιάξου με κάποιο τρόπο,όποιον σου ταιριάζει (αφού δεν πίνεις αλκοόλ) κ θα δεις ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ

 

Η σειρά είναι Χ-Α-Σ-Ι-Μ-Ο.Δες τη κ τα ξαναλέμε!!!!!!!!

 

Έτσι εξηγείται και το νέο avatar:p

 

@rigid: νομίζω ότι αυτό που σου είπε ο ilias ευγενικά είναι να μην καρφώνεσαι ως ηδονοβλεψίας του παραδείσου:) Θα αρχίσει τώρα ο zavi με τον έρωτα στην φύση και άλλα τέτοια!:lol:

 

όσον αφορά τον Pappos νομίζω ότι χάσαμε έναν συνάδελφο (δεν είμαι σίγουρος αν κερδίσαμε ένα φιλόσοφο ακόμη!).

 

Άντε καληνύχτες8-)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.