Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χρόνια πολλά !!


fraafr

Recommended Posts

Μία από τις μεγάλες γιορτές της Χριστιανοσύνης.

Γιορτάζει η Παναγία μας.

Χρόνια πολλά στην Μαρία, τον Παναγιώτη και τον Μάριο

 

Χρόνια πολλά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Mικρός με είχε μπερδέψει αυτό...δεν μπορούσα να καταλάβω γτ γιορτάζουμε το ότι η θεοτόκος την έπεσε για τούφες...:P Και φυσικά δεν μπορούσα να καταλάβω γτ μερικοί "μεγάλοι" έσκαγαν στα γέλια όταν τους εξέφραζα τον προβληματισμό μου!:lol:

 

Για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω πρόθεση να προσβάλω τα πιστεύω κανενός και δεν θεωρώ ότι το κάνω, απλά γράφω μια εμπειρία μου που την θυμάμαι και γελάω.

 

Tεσπα το νήμα μπορεί να έχει χρήση και για εορτές-γενέθλια γενικότερα (όπου πιθανότητα για spam και χαρά, ο mred-akias μέσα!).

Link to comment
Share on other sites

Μην spamάρετε!:mrgreen:

Nαι νομίζω ότι μετά από 20 έτη επιτυχούς πορείας στον πλανήτη, μπορώ να σταματήσω να είμαι... ένας μεγάλος "μικρός" :lol:

 

Μην πει κανείς την χαριτωμενιά ότι τώρα είμαι ένας μικρός "μεγάλος"...:rolleyes: Ας προτιμήσουμε το μεγάλος μεγάλος (σαν την καρέτα καρέτα και την μονάχους μονάχους ένα πράγμα! ωχ τι λέω βραδυάτικα!) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.