Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παιχνιδάκι για πολιτικούς μηχανικούς και όχι μόνο


mkalliou

Recommended Posts

Οχι αγαπητε μου. Απλα σπαταλησα καποιες ωρες παιζοντας. Μετα απο καποιες ωρες ανατιναζεις τα κτιρια μηχανικα(τοποθετεις τα εκρηκτικα στα μερη που χρειαζονται με πολυ συνοπτικες και μηχανικες διαδικασιες). Για να φτασεις μεχρις εκει ειναι μια αλλη ιστορια... Εκτιμω το ενδιαφερον σου για το σκορ, αλλα απλα ενα παιχνιδι ειναι. Μπορεις ενδεχομενως να σκοραρεις πολυ καλυτερα απο μενα. Αλλα ακομα και δεν γινει κατι τετοιο, και τι εγινε? It's just a game!!

Link to comment
Share on other sites

Εκτιμω το ενδιαφερον σου για το σκορ, αλλα απλα ενα παιχνιδι ειναι. Μπορεις ενδεχομενως να σκοραρεις πολυ καλυτερα απο μενα. Αλλα ακομα και δεν γινει κατι τετοιο, και τι εγινε? It's just a game!!

 

πλάκα έκανα βρε συ.

 

Εννοείται. :P;)

Link to comment
Share on other sites

με βελτιωσεις, 309.136 (αν ξαναπαιξεις πιστα, αν πας καλυετρα σου δινει παραπανω, αν χειρότερα σε χαμηλωνει)

Link to comment
Share on other sites

ποιος είσαι αγόρι μου ?

 

το MSc είναι στις κατεδαφίσεις δια εκρηκτικών μέσων ?

:mrgreen:

 

305κ ήταν το καλύτερό μου !!:???:

 

Respect....τι να πω συνάδελφε......klap klap klap

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι απο μικρός μου αρεσε να διαλυω πραγματα.... χεχεχε.

 

Υπαρχουν βεβαια καποια κολπακια που ανακαλυψα.... πολλοι δυναμιτες μαζι δινουν περισσοτρερα ποντακια...

 

και τωρα που τα κατεδαφισα ολα, πρεπει ναβρω και τιποτε αλλο να χτισω!

 

Παρότι κινδυνευω να γινω κουραστικός, ελυωσα αλλη μια ωρίτσα πάνω απο το demolision και το παραταω.

 

Τελικο skor 355.382

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.