Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δωρεάν διανομή Ευρωκωδίκων


Χ Επισκέπτης 1

Recommended Posts

Και γιατί να είναι;

επίσης γιατί δεν ξεκινάς και συ μια αντίστοιχη πρωτοβουλία?

ορίστε, ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα

Κοίτα να δεις αγαπητε, στις νηπιακού επιπέδου προκλήσεις σου δεν απαντώ.

Όταν χρειάστηκε να κάνω κάτι, το έκανα. Όταν κρίνω πως θα ξαναχρειαστεί, θα το ξανακάνω.

 

Κατάλαβε το επιτέλους! Δεν με νοιάζει ποιος έκανε τί, αλλά ποιος θα υλοποιήσει και τί, με την "πλάτη" του δικού μου ονόματος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

acnt ευλογη η απορια σου.

 

Παρολαυτα εικαζω οτι αν υπηρχε και το michanikos.gr στη νομη, δεν θα γίνονταν ολη αυτη η κουβεντα...

 

Πιστευω χωρις να εχω ψαξει το νομικο του ζητηματος, ότι ή ο ιδιος ο evan ή ο ιδιοκτήτης του emichanikos.gr, οι οποίοι θα είναι πολλοί σε λίγο διάστημα, θα μπορούν νομικά να διεκδικήσουν την δωρεάν διανομή μέσω αυτών των υπογραφών.

 

Πάντως σίγουρα, αν είναι να διεκδικήσουν κάτι το μόνο που θα μπορέσουν είναι η δωρεάν διανομή των ΕΚ, η οποία αναφέρεται ρητά και ξεκάθαρα ως αίτημα στην αντίστοιχη αίτηση.

 

Οπότε αν υπάρχει ελλειψη εμπιστοσυνης, μην το σκεφτεσαι διοτι δεν προκειται να παιχθει κατι παρανομο και διαφορετικο απο αυτο που οριζει η αιτηση, σε βαρος του δικου σου ονοματος.

 

ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ

 

υπογράφουμε όλοι αφιερώνοντας 3 λεπτά από τον χρόνο μας

 

ΓΙΑΤΙ

 

δεν εχουμε να χασουμε τίποτα ΕΝΩ μπορούμε να κερδίσουμε πολλά.

Link to comment
Share on other sites

όχι, εσύ θα μου πεις γιατί δεν είναι γιατί εσύ το αμφισβητείς.

 

καλό κόλπο το hidden, είσαι μέσα αλλά φαίνεσαι ότι απουσιάζεις ......... big mod is watching you

Κοίτα να δεις αγαπητε, στις νηπιακού επιπέδου προκλήσεις σου δεν απαντώ

ε, βέβαια αγαπητέ τη δικαιολογία στην αδράνεια την ονομάζουμε αντίσταση σε νηπιακού επιπέδου προκλήσεις.

Κατάλαβε το επιτέλους! Δεν με νοιάζει ποιος έκανε τί,

προφανώς και δεν σε νοιάζει γιατί είσαι ο μόνος που δημιουργεί τις κόντρες. 20mods εδώ μόνο εσύ είσαι αντίθετος γιατί έχεις κόλλημα με το Χάρη

Link to comment
Share on other sites

sundance ξαναδιάβασε όσα έγραψα λίγο παραπάνω... Και στο ξαναλέω: Χέστηκα για τα λίκς! Η ερώτηση μου ήταν σαφέστατη.

 

Φωστήρα, δεν θα μπω στην διαδικασία να παίξω την κολοκυθιά μαζί σου... Το footer απαντά σε όλα.

καλό κόλπο το hidden, είσαι μέσα αλλά φαίνεσαι ότι απουσιάζεις ......... big mod is watching you
Σ'αρέσει; Και συ mod δεν είσαι;
Link to comment
Share on other sites

ε, βέβαια αγαπητέ τη δικαιολογία στην αδράνεια την ονομάζουμε αντίσταση σε νηπιακού επιπέδου προκλήσεις.
προφανώς και δεν σε νοιάζει γιατί είσαι ο μόνος που δημιουργεί τις κόντρες. 20mods εδώ μόνο εσύ είσαι αντίθετος γιατί έχεις κόλλημα με το Χάρη

 

Η προβοκατόρικη συμπεριφορά σου έχει παρατηρηθεί εδώ και κάποιους μήνες.

Θα σε παρακαλέσω να μη μιλάς για άτομα στα οποία δεν έχω αναφερθεί και που δεν έχουν λάβει μέρος στη συζήτηση.

Το κόλλημα μάλλον εσύ το έχεις και αρχίζω να καταλαβαίνω το γιατί...

Link to comment
Share on other sites

ok αγαπητέ

 

επί της ουσίας, που είναι η δωρεάν διανομή ευρωκωδίκων, τι πρωτοβουλίες να αναμένουμε από τη μεριά σου αφού ο evan κατά τα λεγόμενά σου τα έκανε πρόχειρα? πως θα γίνει πολύ πιο οργανωμένα? θα βάλουμε κανένα κείμενο προς συζήτηση?

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω χωρις να εχω ψαξει το νομικο του ζητηματος, ότι ή ο ιδιος ο evan ή ο ιδιοκτήτης του emichanikos.gr, οι οποίοι θα είναι πολλοί σε λίγο διάστημα, θα μπορούν νομικά να διεκδικήσουν την δωρεάν διανομή μέσω αυτών των υπογραφών.
Συνάδελφε, ξαναδιάβασε το αυτό... Λες ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ πράγματα... Είσαι σίγουρος οτιγράφεις ότι πραγματικά θες να πεις;;; Είναι κάτι που έχετε συζητήσει στον σύλλογο;;;;;;;

Εν τέλει, αγαπητέ, απάντηση ακόμα να λάβω!!!

 

επί της ουσίας, που είναι η δωρεάν διανομή ευρωκωδίκων, τι πρωτοβουλίες να αναμένουμε από τη μεριά σου αφού ο evan κατά τα λεγόμενά σου τα έκανε πρόχειρα? πως θα γίνει πολύ πιο οργανωμένα? θα βάλουμε κανένα κείμενο προς συζήτηση?
Καλά παιδί μου, πιωμένος είσαι; ;) Πότε τα είπα εγώ αυτά; Μήπως παρανόησες; Όταν θεωρήσω πως πρέπει να κάνω κάτι για κάτι, θα το κάνω.

Ο Evan μια χαρά έκανε ότι έκανε. Εγώ μια απάντηση θέλω για να δω αν θα υπογράψω!

 

Επί της ουσίας, δωρεάν eurocodes δεν θα δούμε! Όπως θα πλερώνει ο Γάλλος, έτσι θα τα σκάμε κι εμείς.

 

Θέμα προς συζήτηση έχω. Το ερώτημα μου είναι πόσοι θα το στηρίξουν, πόσοι θα μοιραστούν τις γνώσεις τους κι αν θα καταλήξει σε κλειστό κύκλο.

Link to comment
Share on other sites

@rigid_joint

Πρόβλημα με το Χάρη δεν έχει κανένας, πρόβλημα με το emichanikos επίσης κανένας!

Ο καθένας έχει κάνει τις επιλογές του!

Ας μη δημιουργούμε λοιπόν εντυπώσεις!

Και μη συγχέεις το ερώτημα του acnt με άλλα θέματα που πραγματικά δεν έχουν θέση εδώ μέσα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.