Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαγραφή Έργου από MyTEE


Recommended Posts

Οκ,ίσως νηπιακή η ερώτηση, αλλά πρώτη φορά δοκιμάζω :

 

Έδωσα στο MyTEE xml για έλεγχο και διαπίστωσα λάθος δικό μου, ΠΡΙΝ δώσω έγκριση αμοιβών κ ζητήσω εντολή πληρωμής.

 

Αν ξαναδώσω νέο διορθωμένο xml για το ίδιο έργο, από το οποίο τελικά θα εκδοθεί κ η εντολή πληρωμής, υπάρχει τρόπος να διαγράψω το παλιό xml από τα "Έργα μου", ή θα το βλέπω για πάντα μπροστά μου (αφού πήρε Α/Α)?

 

Γενικά από την καρτέλα "Έργα μου" δεν βλέπω κάποια δυνατότητα διαχείρισης.

 

Δηλαδή κάποιος που το δουλεύει πιο πολύ καιρό από εμένα ανοίγοντας βλέπει πχ 50 "πρόχειρες" εισαγωγές ανακατεμένες μαζί με τις πχ 5 "χρήσιμες"?

Link to comment
Share on other sites

μου είχε τύχει πιο παλιά και ναι... τα έβλεπα συνέχεια μπροστά μου, και 150 να βάλεις πρόχειρες... (νόμιζα οτι θα τα είχαν λύσει αυτά τα θέματα....)

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ μπορείς να το σβησεις..αστο εκει...Μπορεις να υποβαλλεις και 12123124234 xml δεν σε υποχρεωνει κανεις να καταθεσεις τις αμοιβες....Κ για δοκιμη εγω στην αρχη ειχα κανει 5-6

Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι ετσι.. Εχω την εντυπωση οτι αν πας απο το ΤΕΕ εκεινοι μπορουν να σβησουν εργα που δεν εχουν γινει αποδεκτα.. (καποιος συναδελφος μου ειχε πει κατι τετοιο δεν εχω προσωπικη εμπειρια)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.