Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκατάσταση συστημάτων POS σε μηχανικούς


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι, αλλά αν δεν έχει κόστος συντήρησης το Viva wallet, τότε συμφέρει η άπαξ καταβολή 159€ για αγορά τερματικού Viva Wallet: <<Σε περίπτωση που καθημερινά ξεπερνάτε το ποσό των 250€ ανά συναλλαγή, τότε η πιο συμφέρουσα λύση είναι να αγοράσετε ένα Viva Wallet τερματικό από 159€ ή να το ενοικιάσετε από 6,99€ το μήνα. Μπορείτε να επιλέξετε τη συσκευή που καλύπτει τις δικές σας ανάγκες και να κάνετε την παραγγελία σας τηλεφωνικά στο...>>.

Link to comment
Share on other sites

Αν αποφασίσεις την viva αλλα με τερματικο θα σου προτεινα πριν το κανεις να βαλεις κατω τα δεδομένα σου και να συγκρινεις τα αποτελεσματα και με τις τραπεζες.

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Για εμάς που, πιθανον, ενδιαφερόμαστε για το freepos της viva, έστειλα στην τελευταία το παρακάτω προκειμένου να μου διευκρινήσουν σε πρώτη φάση από μέρους τους αν καλύπτόμαστε με τη διαδικασία αυτή απέναντι στην ισχύουσα νομοθεσία περί αποδοχής συναλαγών με κάρτες.

 

Θα ενημερώσω όταν λάβω κάτι.

post-2272-0-37389700-1493277477_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνάδελφοι θέλω (μακάρι να μη χρειαζόταν) ένα ΡΟS να αγοράσω.

Δεν θέλω να πληρώνω κάθε μήνα στις τράπεζες.

  • να το πληρώσω μια φορά.
  • να δίνω όσο το δυνατόν μικρότερο ποσοστό σε κάθε συναλλαγή (1 το έτος θα κάνω)
  • να μην έχει ελάχιστο ετήσιο ποσό συναλλαγών

Υπάρχει;;;;

Link to comment
Share on other sites

Gio καλημέρα,

προσωπικά, λαμβάνονοντας υπόψη ΜΟΝΟ αυτές τις προϋποθέσεις που θέτεις, με τερματικό, βλέπω της Πειραιώς (99€+φπα) με την αίρεση αυτού που έγραψα κάποια posts πριν. Οτι δηλαδή η τράπεζα με ενημέρωσε ότι ανά 1-2 χρόνια επανεξετάζουν τις προϋποθέσεις σου κάτω από τις οποίες συνεβλήθηκες μαζί τους και ενδέχεται (το πιθανότερον) να σου προτείνουν κάποια πάγια μηνιαία χρέωση της τάξης των 3-4 ευρώ αν θες να παραμείνεις.

Σήμερα που επισκέφθηκα και τις άλλες τράπεζες (πλην eurobank) το τελευταίο που έγραψα μου το έθεσαν και αυτές ως ενδεχόμενο. Επίσης τράπεζες που ήδη έχουν μηνιαίο πάγιο, ως μικρή αύξηση ακόμα του ήδη υπάρχοντος μηνιαίου παγίου (όσες έχουν).

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

... και η απάντηση της viva στο παραπάνω ερώτημά μου σε αυτή.

post-2272-0-48916300-1493283005_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

georgegaleos το freepos είναι δευτερεύουσα υπηρεσία του viva wallet που λειτουργεί με κουπόνια και μεγαλύτερες προμήθειες.

Αν ανοίξεις viva wallet επαγγελματικό λογαριασμό, μπορείς να χρεώνεις κάρτες απ'ευθείας στο wallet σου μέσω της σελίδας του viva wallet -> Οι πωλήσεις μου -> Χρέωση κάρτας

vivapos.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.